Jump to content

Libero --> rarytas???

ogs
 Share

Recommended Posts

A jakby tak wpakowac do tego silnik od STI?.......

No wtedy to by sie wypierniczyło na bok napewno :twisted::mrgreen:

Oj żebyś się nie zdziwił. Mój szanowny ojciec kiedyś takim libero dostał centralnie w bok w nocy na skrzyżowaniu. Obaj byli przekonani, że nikt nie jedzie, mrugały żółte światła. Jednym słowem standard....

Przy prędkości ok. 70 km/h obydwu aut, libero zrobił ze 3 piruety i zatrzymał sie stojąc cały czas na kołach. On miał silnik pod podłogą, umieszczony nisko, a co za tym szło - środek ciężkości również...

yyyyyy, ale osso chodzi ? :shock:

No ja Witka zrozumiałem tak, że się nie zorientował, że to Ty byłeś autorem tego posta na streetracing.pl, a więc co najwyżej, sam sobie mogłeś coś "podpie...", co jest oczywiście logicznie niemożliwe i na tym polegał mój absurdalny żart :).

Witek - głowa do góry! Nie jest tak źle, jak się wydaje 8).

Szkoda, że mnie nie lubicie.

Te WRC fan, ten koleś podpie... Ci avatara i nie tylko.
To przecież jawny żart. Nie wiem czy w ogóle gdzieś wcześniej na forum napisałem jakieś pół-cenzuralne słowo, forma "te" też jakaś taka z podwórka, a to "i nie tylko" odnosiło się do kierowcy ( no chyba, że Azrael ma dwóch pilotów używających takie same avatary). Ale oczywiście Przemeq ocenił mnie na małospostrzegawczego tempaka...

Ale oczywiście Przemeq ocenił mnie na małospostrzegawczego tempaka...

Witek - nie taki był mój zamiar 8). Widać za mało czuję Twój dowcip, żeby być w stanie odróżnić bez pomocy stosownych emotikonek, gdzie jest żart, a gdzie nie... :twisted: