Skocz do zawartości

Jak wygrać Rajd Żubrów...


kaka

Rekomendowane odpowiedzi

to była całkiem fajna i UCZCIWA imprezka.
myślę,że nadal jest uczciwa (mam nadzieję,że rozumiesz co mam na mysli)!Albo regulamin powinien być zmieniony, albo skrupulatnie przestrzegany!!!!Myślę,że te niedociągnięcia nie wynikają ze złych pobudek organizatorów!!!Obecna sytuacja może wq...ać niektórych zawodników i kibiców!!!I słusznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo regulamin powinien być zmieniony, albo skrupulatnie przestrzegany!!!!

 

Nie wiem czemu, ale nie wierzę w cuda... Wraz z siwymi włosami przybywa mi realizmu, ubywa złudzeń.

 

Założysz się o dużą flaszkę, że w przyszłym roku historia się powtórzy...? "Taka gmina", jak śpiewał onegdaj Gołas w "Dudku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo regulamin powinien być zmieniony, albo skrupulatnie przestrzegany!!!!

 

Nie wiem czemu, ale nie wierzę w cuda... Wraz z siwymi włosami przybywa mi realizmu, ubywa złudzeń.

 

Założysz się o dużą flaszkę, że w przyszłym roku historia się powtórzy...? "Taka gmina", jak śpiewał onegdaj Gołas w "Dudku".

Myslę,że jeżeli w przyszłym roku znajdzie się paru zawodników, którzy przy zgłaszaniu się wyraźnie zaznaczą,że jeżeli sytuacja się powtórzy to zgłoszą protest to przegrasz flaszkę :mrgreen: ,albo ich zgłoszenia nie zostaną przyjęte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc trzeba było złożyć protest po rajdzie!!!Hm..tylko czy z drugiej strony coś by to pomogło :evil: - to było do Kaka,a nie WRC fan'a

 

nie chodzi o protesty tylko o konsekwencje, jeżeli jest regulamin to trzeba sie do niego stosować a jeżeli traktujemy to luźno to trzeba zmienić regulamin, żeby CI którzy przyjadą na Żubry pierwszy raz sie nie stresowali oponami czy tłumikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka!!!Chyba lekko przesadziłeś z nazwą tego wątku..."Jak wygrać Rajd Żubrów!!!"

Byłem na Czyżynach i widziałem,że kilka aut było lepiej przygotowanych od samochodu Zdobywcy "Kierownicy Sobiesława Zasady", dlatego uważam to stwierdzenie za przesadzone!Przypuszczam,że jesteś jednym z zawodników, którzy brali udział w tej imprezie i jesteś trochę rozgoryczony!Niestety...moim zdaniem masz rację,że regulamin nie był w tej kwestii skrupulatnie przestrzegany!Wydaje mi się, że nie pierwszy raz, stąd "weterani" tej imprezy wiedzieli, że impreza ma charakter zabawy i nikt nie wycofa na BT kierowców, których auta nie spelniają wymogów regulaminowych. Trzeba podejść do tej imprezy z pewnym dystansem i potraktować ją jako imprezę towarzyską, . Być może ( w co wątpię) organizatorzy następnej edycji potraktują sprawy techniczne bardziej rygorystycznie i zgłaszającym się załogom zakomunikują odpowiednio wcześniej, że będą karały takie załogi....Jak już wspomniałem pamiętajmy, że impreza ma charakter zabawy i jest okazją na fajny weekend,dlatego myślę,że w przyszłym roku szykuj WRC :)

Jeszcze raz podkreślę, że z opinii świadków (również forumowiczów) wynika, że nagroda trafiła do właściwej Osoby :wink:

 

Nazwa wątku może rzczywiście troche na wyrost.

Nie twierdze również, że to samochody wygrywaja rajdy bo oczywiście robią to kierowcy. Nie kwestionuje również umiejetnosci zwycięzcy (podałem go tylko jako przykład jeden z wielu) ponieważ na rajdzie było kilka lepiej przygotowanych samochodów od jego auta a mimo to nie dały rady.

Chodzi tylko o to, że mimo iż to była impreza towarzyska to powinno sie przestrzegać ustalonych zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się że ten egzamin jest nieprzestrzegalny - żadna seryjna Impreza nie spełnia przepisów grupy N (zwężka). A PPP to nei jest wydech z produkcji seryjnej. Więc Solberg Edition powinny odpaść. Start moim autem też byłby niedopuszcalny, lekki absurd i wywindowałby koszty w górę nieprawdopodobnie. Fakt faktem e obecna sytuacja jest taka że namawiałem nawet ALa na strat 420 konna Imprezą po Marcinie Czerniku - też by przeszła.

 

 

 

 

Co do opon - tak jak pisze WRC Fan - ine jest to jedyna impreza gdzie nikt tego nie przestzrega, a jeszcze te tłumaczenia... "bo slicki sa tańsze" ehhhhh Może szkoda że nei napisaliśmy protestu na Jurajskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobiję 30 to tam wpadam moim super 1600 pogonić Subaraki (byleby było sucho)...

Mam pytanko: Jak wyglądają próby sportowe na Żubrach? Zdarzają się jakieś szybsze partie, czy też to taki bardziej kręciołek?

 

 

IMO rajd jest za szybki i zbyt niebezpieczny na amatorów - cud że nigdy nie było poważnego wypadku. Odcinki naprawdę fajne :-)) Ale na Lanckoronie to do przyszłegor oku będzie odcinek szutrowy a nie asfaltowy jak degradacja asfaltu będize szła w tym tempie :-)

 

Nawet próba na lotnisku nie jest taka znowu wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa wątku może rzczywiście troche na wyrost.

Nie twierdze również, że to samochody wygrywaja rajdy bo oczywiście robią to kierowcy. Nie kwestionuje również umiejetnosci zwycięzcy (podałem go tylko jako przykład jeden z wielu) ponieważ na rajdzie było kilka lepiej przygotowanych samochodów od jego auta a mimo to nie dały rady.

Chodzi tylko o to, że mimo iż to była impreza towarzyska to powinno sie przestrzegać ustalonych zasad.

Z całym tym postem zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO rajd jest za szybki i zbyt niebezpieczny na amatorów - cud że nigdy nie było poważnego wypadku.

Zależy co rozumiesz,przez amatora... W PZMocie chłopaki dzwonią jak wściekli, a w RSMP też jest paru, co wogóle nie ma pojęcia o jeździe. Wyobrażam sobie jednak, że jak ktoś nigdy nie jechał na czas i do tego ma zadatki na jazdę "z pianą", to może narozrabiać na szybkim odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu obelgami? Owoc, chyba Cię studia zbytnio męczą...

 

No, może. To już mam wytłumaczenie i pójdę na łatwiznę - odpowiem cytatami.

 

Kaka!!!Chyba lekko przesadziłeś z nazwą tego wątku..."Jak wygrać Rajd Żubrów!!!"

 

Start moim autem też byłby niedopuszcalny, lekki absurd i wywindowałby koszty w górę nieprawdopodobnie.

 

Nawiasem mówiąc trzeba było złożyć protest po rajdzie!!!

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS - dostałeś takie komplementy, że powinieneś teraz spłonąć różem, jak dziewica .

 

No, powiedzmy, jak panienka. Bo to od biedy potrafię sobie wyobrazić... :wink: Z dziewicą natomiast - gorzej :twisted:

 

Spłonęłam... :oops:

 

wyjatkowo noweczesny jak na.... nauczyciela

 

:lol: Tiaaa, prosty - jak na garbatego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich, sprawa jakby mnie dotyczy.

Na początku dziękuję wszystkim którzy "wstawili" się w mojej obronie.

 

Choć nie wiem czy ma to jakiś sens lecz dam kilka wyjaśnień:

chyba wiem kto to jest ten rozgoryczony kaka - bo tylko jeden gosc startujący czarnym lancerkiem evo VIII nie mógł przeboleć, że przegrał z nami. Ale zostawmy to.

 

Z wydechem zgodzę się w samochodzie który pożyczyłem był sportowy wydech, tak jak w większości lancerów i subarynek.

 

Co do opon to praktycznie wszystkie samochody jechały na oponach sportowych.

Na oponie PZERO RE7 oprócz mnie jechał Sobiesław Zasada.

Punkt regulaminu dot. opon był tak skonstruowany, że praktycznie można było założyć wszystko oprócz "kolca".

Może się to wyda niektórym dziwne ale nie chciałem wygrać za wszelką cene dlatego też nie pożyczyłem za ciężką kasę rajdówki.

Nie kupowałem też nowych opon tylko stare przechodzone pirelki, które wg mnie wystarczały na niecałe 20km OS-owych. (jak się potem okazało wystarczyły tylko na 2 pętle).

 

Co do samochodów: poza jednym wyjątkiem wszystkie samochody były seryjne lub N grupowe i tu nie szukalbym dziury w całym.

 

Moje zwycięztwo (i ALa) jest solą w oku bardzo wielu osobom z czego się bardzo cieszę

jak również z tego, że mogłem niektórym "utrzeć nosa". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan, a ja mam pytanie z innej beczki. Pisałeś w innym wątku, że STi którym jechałeś nie miało dołu. Czy to jest ta Impreza wypożyczana przez SJS ze spojlerem Prodrive. Z tego co wiem była modyfikowana w Mapteku. Ja po takiej właśnie modyfikacji miałem bardzo mocny dół w stosunku do serii STi. Generalnie nie powinna byc miej elastyczna niż Twoja PPP?

 

ps.

oczywiście wielkie gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...