Skocz do zawartości

Motor Show w W-wie 4-6.11


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

4-6 listopada w Warszawskim centrum EXPO XXI odbędzie się Motor Show. Moze będzie coś ciekawego dla fanów Subaru. :P

 

Targi dla zwiedzających otwarte będą:

4.11, piątek: 10.00 – 20.00

5.11, sobota: 10.00 – 18.00

6.11, niedziela: 10.00 – 17.00

 

Może jakiś forum-spot na targach? :D

 

PS Wie ktoś po ile bilety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więcej info: http://www.motorshow-warsaw.com/client/ ... px?page=14

 

A poza tym będzie Hołek, natomiast jeśli chodzi o zawartość merytoryczną, to będą głownie pokazy nie samochodów a... bielizny :twisted:.

 

No i pewnie "nasz" michal będzie, bo GT ma tam jakieś nagrody rozdawać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram. Albo jutro ok 18-19, albo w sobotę ok. 10-12.

 

Chcę się wybrac, żeby zobaczyć nową Hondę Civic. Nie miałem okazji widzieć tego nowego modelu na żywo. Jeśli wypadnie pozytywnie, to zamówię ją z silnikiem diesla, mając nadzieję, że odbiorę ją ok. lutego.

 

W klasie SUV moim ulubionym autem jest Forester.

 

Jednak potrzebuję też sensownego kompakta do codziennego użytku. Impreza nie jest nim, niestety. Dlatego myślę o nowym Civic. Myślę, że ten nowy diesel będzie sobie na trasie radził nie tylko z Fabiami TDI 8)

 

Jeśli byłaby okazja poznać kolegów z forum, to bardzo chętnie.

Szczególnie, że mam w zamyśle ciekawe spotkanie integracyjne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się wybrac, żeby zobaczyć nową Hondę Civic.

 

pin - chciałem napisać, że nowy civic sprawia wrażenie super samochodu i gdybym był dziś na etapie kupowania "zwykłego" kompaktu, to wziąłbym go w ciemno, ale potem pomyślałem, że za dużo byłoby tego dobrego jak na dziś :wink: :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się wybrac, żeby zobaczyć nową Hondę Civic.

 

pin - chciałem napisać, że nowy civic sprawia wrażenie super samochodu i gdybym był dziś na etapie kupowania "zwykłego" kompaktu, to wziąłbym go w ciemno, ale potem pomyślałem, że za dużo byłoby tego dobrego jak na dziś :wink: :twisted:.

 

No wygląda na to, że w następnym poście zaprosisz mnie na browca...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin - chciałem napisać, że nowy civic sprawia wrażenie super samochodu i gdybym był dziś na etapie kupowania "zwykłego" kompaktu, to wziąłbym go w ciemno, ale potem pomyślałem, że za dużo byłoby tego dobrego jak na dziś .

 

 

Tylko wygląda. Honda m.in. cofnęła się do lat 70 i dałamu sztywną belke z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem...

 

Za 14zł (ulgowy) i chyba 19 (normalny) to nie ma co oglądać. :P Znaczy jest, ale za drogo stanowczo. Z ciekawostek: nowa Corvetka, Impreza Kuchara, A8 W12, kilka autek po tjunie: Civic GT, Merolek JAVA, kilka democarów Sony, Alpine, Clarion. Hmm... Można wyrwać autograf od Hołka - taki tez zdobyłem :P:D

 

Ogólnie impreza nie powala na kolana. Autka sa nawet OK, ale do 80% nie mozna wsiąść (np. BMW)... :? Trochę się rozczarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin - chciałem napisać, że nowy civic sprawia wrażenie super samochodu i gdybym był dziś na etapie kupowania "zwykłego" kompaktu, to wziąłbym go w ciemno, ale potem pomyślałem, że za dużo byłoby tego dobrego jak na dziś .

 

 

Tylko wygląda. Honda m.in. cofnęła się do lat 70 i dałamu sztywną belke z tyłu.

 

Dopiero dzisiaj wybrałem się na te targi. Obejrzałem nowego Civica i nie powiedziałbym, że Honda cofnęła się tą konstrukcją do lat 70-tych. Przeciwnie, i jeśli chodzi o design, i o rozwiązania techniczne, to jest to zdecydowana awangarda w segmencie kompaktowym. Bardzo śmiała konstrukcja, szczególnie jak na japończyka.

 

Jeśli chodzi o tą belkę skrętną, to fakt, że to jest kompromisowe rozwiązanie i prostrze w stosunku do poprzedniego rozwiązania.

Ale:

1. Dzięki temu tylne zawieszenie jest bardziej trwałe,

2. Zawieszenie zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu bagażnik w tym nowym Civic jest bardzo duży,

3. Belka skrętna jest popularnym rozwiązaniem w autach z segmentu kompaktowego, również w nowych konstukcjach, więc widocznie coś w tym jest.

 

Jeśli chodzi o minus:

Auto jest niskie, dzięki czemu ma bardziej sportową linię od poprzednika. Niestety dla mnie oznacza to, że jesli usiadłbym prosto to mogę wystawić głowę przez szyberdach.

Tam jest mnie więcej tyle miejsca na głowę jak w Eskorcie, jakim Ty jeździsz.

Dla mnie to trochę za mało. Kiedy pochylę oparcie fotela, to jest OK, ale ja preferuję bardziej pionową pozycję za kierownicą.

 

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Belka skrętna jest popularnym rozwiązaniem w autach z segmentu kompaktowego, również w nowych konstukcjach, więc widocznie coś w tym jest.

To bardzo prosta konstrukacja, czyli bardzo tania dla producenta. Więcej zalet nie posiada. Ot, taki patent księgowych firm motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo prosta konstrukacja, czyli bardzo tania dla producenta. Więcej zalet nie posiada. Ot, taki patent księgowych firm motoryzacyjnych.

 

Masz rację, że niski koszt takiego rozwiązania mógł być dla nich przekonywujący. Bądź co bądź, nie chcą, żeby to było auto niszowe, tylko chcą powalczyć o dużą sprzedaż w Europie.

 

Jednak czynnik zwartej konstrukcji też mógł być brany pod uwagę. Ten bagażnik jest naprawdę duży. A to jest jeden z czynników jaki biorą pod uwagę ludzie decydując się, który samochód kupić.

 

Ja w każdym razie przejadę się tym samochodem za kilka tygodni i wtedy będę mógł więcej powiedzieć. Na razie mam mieszane uczucia.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale z czym kojarzy się Honda? Z fenomenalnymi silnikami i dobrym prowadzeniem. Z dużymi bagażnikami to raczej Renault Thalia. Ale jeżeli wyliczyli, że tak się im opłaci.... Cóż, zobaczymy jak to będzie jeździć. Zresztą nie wydaje mi się, aby zawieszenie niezależne zabierało aż tyle przestrzeni ładunkowej. Chodzi raczej tylko o koszty. Księgowi rządzą........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć taki Civic ma mieć 2.2 i-CTDi.

 

To przecież będzie walka z trakcją do trzeciego biegu :lol:.

 

To jest taki sam silnik jak w Accordzie.

Wiec prawdopodobnie bedzie sie jeździć równie przyjemnie, albo nawet przyjemniej (na to liczę :D ), bo Civic jest lżejszy. Niedługo to sprawdzę w praktyce. Silnie 2.2 D to jest jedyny z trzech oferowanych jaki mnie interesuje w tym aucie.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aktualny model nie miał diesla? Hmm, coś mi sie widocznie pokręciło bo wydawało mi sie że był taki silnik już w Civicu.

 

Ten silnik to stosunkowo nowa konstrukcja Hondy. Najpierw pojawił sie w Accord, potem w CRV a teraz będzie też w nowym Civic.

 

Ale skoro piszemy w topicu na temat wystawy Motor Show:

Jeśli chodzi o importerów samochodów to chyba Honda miała najciekawszą ofertę na stoisku. Audi też zaprezentowało co-nieco. Poza tym nic mnie nie zainteresowało specjalnie. Były różne wynalazki typu Hammer, ale nie mam już 14 lat, żeby się tym interesować.

 

Jeśli chodzi o tunning i car-audio, to mnie to nie interesuje, więc pominąłem tą część wystawy.

 

No i na zewnątrz była jeszcze ciekawa dla mnie prezentacja zorganizowana przez wawa4x4 (www.wawa4x4.pl).

 

No i to na tyle, impreza średnio udana. To znaczy dla jednych bardziej, a dla innych mniej :wink:

 

pozdrawiam

:)

 

PS. Nie załączę zdjęć, bo nie zabrałem aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...