Jump to content

Test Drive Unlimited 2 - kto gra online?


SLEPSON

Recommended Posts

Hej,

grywa ktoś z Szanownych Forumowiczów w TDU2 ?

Jak tak, do dajcie znać - można zrobić jakąś ustawkę i pośmigać razem.

Co prawda, tylko jeden model Subaru jest (wrx sti), ale inne furki też dostarczają sporo emocji.

Jakby co to zapraszam na serwery.

Pozdro!

 

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Widziałem jakies filmiki i strasznie kiepska grafika, jak w "Driverze" z 1999 r. :wink: a szkoda, bo pomysł na grę fajny i w pierwszą część mi się nieźle grało.

No, może i tak sobie kupię :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady, grafika jest całkiem OK. Realizmu w prowadzeniu aut jest niewiele, ale więcej niż w ostatnim NFS gdzie dowolny zakręt można pokonać przy użyciu ręcznego nawet przy 300 km/h. TDU2 denerwuje trochę niedopracowaniem. Najtrudniejszymi elementami gry są szkoły jazdy, same wyścigi to pryszcz. W sieci póki co nie grałem.

Link to comment
Share on other sites

oficjalną grą tego forum jest GT5. wątek do zamknięcia :P

 

hehe, gdybym miał konsolę to bym nawet nie pytał o TDU.

 

 

A co do TDU2 - to już za stary jestem na siedzenie i przechodzenie wszystkich wyścigów i dbanie o to, żeby się znaleźć w jakichś rankingach. Jedyne Subaru jakie jest w gierce można sobie w zasadzie kupić od ręki za kasę którą się ma na początku - trzeba tylko pierw znaleźć salon aut japońskich (są w necie screeny z fotki mapy wyspy z salonami itd..) i ciach. Jak dla mnie to najlepsza gierka do freeride'u, tereny piękne, "gabaryty" miejscówki i liczba km dróg powalające. Fakt, TDU1 było moim zdaniem fajniejsze, ale z tego co pamiętam też na początku było dużo lagów i wątpliwości.

Co do prowadzenia i realiów gra pozostawia wiele do życzenia..., ale zaznaczam że jak chcemy poczuć choć namiastkę tych realiów to ustawiamy tylko tryb Hardcore i wyłączamy ewentualne wspomagania jazdy. Kierownica to obowiązkowa rzecz, a granie w TDU2 bez kierki wręcz odradzam- jest strasznie toporne i cały czas się dziwię dlaczego nie zostawili charakterystyki jazdy z poprzedniej wersji... (tryb "H'' też był o niebo fajniejszy w poprzedniej wersji gry)

Przechodzenie wyścigów raczej banalne, a tych szkółek jazdy i całej tej lansiarskiej otoczki ze strojeniem się itd wogóle mogłoby nie być!

Jak ktoś jednak grywa, to niech poda ksywki z TDU2 online to się łatwiej znajdziemy. Jak ktoś che sobie pośmigać tak po prostu, a nie ma czasu na toporne zdobywanie kasy, to są narzędzia do zhakowania profilu i dodania sobie dowolnej ilości kasiory za którą można kupić tyle domów ile trzeba aby pomieścić wszystkie te furki, które sobie kupimy.

Tym wszystkim, którzy za powyższe zdaniem chcą mnie ukatrupić mówię - WYLUZUJTA - ja tylko jeżdżę sobie dla frajdy i się nie ścigam. Po przejściu 3 szkół jazdy i paru mistrzostw stwierdziłem, że nie po to zapłaciłem 140 zł za Grę, którą używam wyłącznie do freeride, żeby się katować psychicznie i fizycznie przez pół roku z jakimiś wyścigami i sprawdzianami, żeby się dorobić na parę wypasionych furek którymi śmigałem w TDU1.

 

Pozdro!

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...