Skocz do zawartości

Chce podwyższyć subuka ze 4 cm (out. 97r)..Jakie Sprężyny??


kamson

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie powód prozaiczny:

1. mam przyczepę z niskim hakiem i wieszam się na każdej szykanie drogowej. Boję się pomyśleć o skutkach, gdybym wpadł w większą dziurę na prędkości

2. często jeżdżę szutrówką 'profilowaną' - środek drogi wyżej. Wystarczy większa kałuża z boku i zamiatam dołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet sprecyzuj może, że tak naprawdę nie chodzi o wyliftowanie imprezy do nieba, tylko podniesienie wysokości zawiasu ,,padniętego na glebę" auta, do seryjnej wysokości lub odrobinę wyżej, bo aflinta zrozumiał Was trochę opatrznie... :lol:, Wasze dywagacje wyglądają jak rozkminki offroadowców, podnieść auto dwa, cztery czy dziesięć cali....a tak naprawdę chodzi o przwrócenie prężniej sylwetki podmęczonym na polskich drogach autom... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwymiarowane

amorek przód

aa299979.jpg

amorek przód inaczej

4105f76f.jpg

amorek tył

72146449.jpg

amorek tył inaczej

90e67179.jpg

 

jednak widzę to czarno, bo szpilki mają 20 mm gwintu, wydają się niewymienne, łeb okrągły.

gourmet sprecyzuj może, że tak naprawdę nie chodzi o wyliftowanie imprezy do nieba, tylko podniesienie wysokości zawiasu ,,padniętego na glebę" auta, do seryjnej wysokości lub odrobinę wyżej, bo aflinta zrozumiał Was trochę opatrznie... :lol:, Wasze dywagacje wyglądają jak rozkminki offroadowców, podnieść auto dwa, cztery czy dziesięć cali....a tak naprawdę chodzi o przwrócenie prężniej sylwetki podmęczonym na polskich drogach autom... :lol:
do wysokości seryjnej to każdy potrafi :D tu idzie o coś naszego, coś własnego, o naszego własnego, polskiego misia. Poważniej to podniesienie kombiaka do wysokości Forestera byłoby optymalne, bez wydawania furmanki pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważniej to podniesienie kombiaka do wysokości Forestera byłoby optymalne, bez wydawania furmanki pieniędzy.

 

 

podniesienie o wysokość forestera to było by COŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie da się. One są nie tyle wspawane, co wyglądają na wlutowane, łby niewykręcalne. Ew. można się zastanowić nad gwintowaną wewnątrz tuleją, wkręcaną na istniejący gwint i dokręcaną przedłużkę szpilki. Jeżeli jedyne siły działają w osi pionowej, może działać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czymś takim rozmawiałem z moim szpecem od liftingu :lol: (specjalizacja land rover itp.) tylko że w jego wersji były dodatkowe szpilki i nawiercanie budy. Z tego linka wynika że jest możliwość zdemontowania obecnych szpilek i włożenia dłuższych... tak, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...