Skocz do zawartości

Subaru Justy skrzynia Automat Nie dział


Buliadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z justynką , nie widzi skrzyni na każdym biegu odpala a nie chce ruszyć wymieniłem szczotki to je wpiepszyło a pierścienie jak nowe więc co jest !

Pierwsze co możesz sprawdzić to stan oleju na wyłączonym silniku . Potem włącz silnik i sprawdz stan oleju drugi raz i porównaj czy dużo opada poziom . Poziom oleju sprawdza się na włączonym silniku ale porównanie będzie świadczyć o pracy pompy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem szczotki na sprzęgle, były zjechane. Wymieniłem na nowe. Po odpaleniu wrzuciłem bieg. Lekko auto drgnęło, ale nie chce ruszyć. Czy powodem może być to, że źle podpiąłem szczotki (kolory pomieszałem?)

Czy ktoś ma może jakiś nr do fachowca, który się zna na skrzyniach ego typu do subaru?

z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może jakiś nr do fachowca, który się zna na skrzyniach ego typu do subaru?

z góry wielkie dzięki

Rozumiem że miejsce mechanika jest Ci obojętne ?

Tu Ci nikt diagnozy nie zapoda przez internet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam doszedłem co boli Justynkę ! sprzęgło elektromagnes nie działał po wymianie znowu rakieta

Wymieniłeś szczotki? Ile kosztowały?

 

WITAM MAM TAKI SAM PROBLEM ALE DO TEGO ZAPALA SIE KONTROLKA OD TEMPERATURY WODY NIE WIEM CO SIE DZIEJE JAKAS PODPOWIEDZ

Chyba od temperatury sprzęgła? Zobacz ile masz oleju? OStatnio z tym walczyłem. Te skrzynie są na ilość oleju bardzo wyczulone 100ml oleju robi różnice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...