Skocz do zawartości

Możliwość naprawy chłodnicy ? - legacy turbo


jako

Rekomendowane odpowiedzi

NIESTETY wczoraj, pękł plastikowy bok głównej chłodnicy ten od strony powrotu cieczy.

Patrząc od przodu pojazdu jest pęknięcie o długości około 10 cm, które biegnie w dół po środku tego plastikowego czegoś.

 

Byłem w warsztacie naprawiającym chłodnice i mechanik powiedział, że jest to miejsce przegrzane i wszelkie klejenie nie ma sensu. (i raczej ma rację bo płyn wpływając trafia najpierw prosto na tą ściankę).

 

Zaproponował dorobienie takiej części z metalu.

 

I tutaj pytanie, czy takie rozwiązanie będzie odpowiednie i jakie ewentualnie mogę napotkać problemy?.

 

Pozdrawiam,

Jako :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie będzie w porządku, jest to chyba najczęściej spotykana awaria w układzie chłodzenia Imprezy/Legacy. Te plastikowe boki pękają notorycznie. Ja wymieniałem je chyba 4 razy, aż w końcu się wkurzyłem i kupiłem chłodnicę całą alu. I teraz jest spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie będzie w porządku, jest to chyba najczęściej spotykana awaria w układzie chłodzenia Imprezy/Legacy. Te plastikowe boki pękają notorycznie. Ja wymieniałem je chyba 4 razy, aż w końcu się wkurzyłem i kupiłem chłodnicę całą alu. I teraz jest spokój

 

Wymieniałeś chłodnicę czy boki i jeżeli boki to z kąd je wziąć?

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...