Jump to content

ktory to drugi cylinder subaru impreza wrx 2004

blindor
 Share

Recommended Posts

witam, mam wypadanie zaplonu w subaru imprezie wrx 2004 na 2 cylindrze? co to moze byc ? cewka swiece czy glowica walnienta? ( remont silnik robilem 3 miesiace temu ) ktory to drugi cylinder? czekam na pomoc dzieki

jutro pierw zmienie komplet tzn z 2 cylindru przeloze cewke i swiece do 3 i zobacze czy wypadnie teraz na 3cim jak tak to pierw szwieczki a pozniej cewke najwyzej

Słusznie. Jak już wyciągasz świecę to zmierz kompresję, będzie wiadomo czy to nie problem z głowicą.

ale mie sie plyn nie miesza i mialem robione uszczelki 3miesiace temu, panewy tez..., pozatym nawet nie bombelkuje i nie ubywa mi plynu ze zbiorniczka tego przy kolektorze a podobno jak glowice dupniente na zimny silniku tam ubywa plynu a ja mam okej do korka

tak mialem mialem, zmienilem cewki ze swieca do innego zobaczymy gdzie blad teraz wyjdzie, a wogole to mam uwalona wtyczke przy cewce ale to od strony pasazera najblizej grodzi czyli, pierwsza od pasazera moze ona nie laczy czasem, ale to nie 2 cylinder...

ale ja juz jezdze 3 miesiace i rozrzad mam ok raz za czas mi to wyskoczy co 3-4 dni wczoraj przemienilem te cewki z jednego do drugiego i nic nie wypada a przejechalem poand 100km w miescie