Jump to content

Radar samolotowy

Machoń

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję radaru samolotowego on line. Chciałbym móc obserwować "na żywo" dany lot samolotu :twisted: Znalazłem coś takiego : flightradar24.com, ruch samolotowy np. europą ok, można pooglądać ale nie można obserwować samolotu lecącego np. nad atlantykiem.

Najlepiej byłoby móc wpisać numer lotu i oglądać :mrgreen:

Może macie jakieś ciekawe "działające" linki ? Dzieki, pozdrawiam

Ja uzywam strony http://flightaware.com/live/ przydaje sie do okreslenia kiedy samolot wyladowal i kiedy moge jechac na lotnisko odebrac kogos.

Szukaj w google pod haslem "flight tracker". Nad Atlantykiem nie bedzie updatow bo zaden radar nie ma takiego zasiegu. Ziemia jest okragla a nie plaska i samolot znika za horyzontem.

Machoń, co Ty kombinujesz? Chodzisz w turbanie? :mrgreen:

Salam malejkum ..... my friend :mrgreen: yalla, yalla :twisted:

Nie no.... turbana jeszcze nie mam..... :mrgreen: ale turbo to bym chciał :wink:

Ukochana leci do/z Hameryki.

Machoń,

Byłeś już na normalnym portalu linii lotniczej?

Ukochana nigdzie nie leci :P ale rzeczywiście, najbliższa rodzina się wybiera za ocean i chciała żebym poobserwowal samolot, a na portalu jeszcze nie byłem, a oni tam mają jakieś radary ??? :twisted:

Ja uzywam strony http://flightaware.com/live/ przydaje sie do okreslenia kiedy samolot wyladowal i kiedy moge jechac na lotnisko odebrac kogos.

Szukaj w google pod haslem "flight tracker". Nad Atlantykiem nie bedzie updatow bo zaden radar nie ma takiego zasiegu. Ziemia jest okragla a nie plaska i samolot znika za horyzontem.

Kuba, wpisałem w googlach "flight tracker" i wyskoczyło parę stronek, dalej bedę szukał jeszcze....

słabo coś z odświeżaniem. Można nawet zobaczyć prędkość danego samolotu.... :twisted: