Skocz do zawartości

APP'sy dla Subarowiczow


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
hm... mam liczydło
masz może dwa, bo mi moje ostatnio wypadło z kieszeni i się rozpadło

 

Prawdziwy subarofanatoholik brzydzi się takimi obliczeniami :twisted:

wiesz chodziło mi w sensie czy udało się już pobić swój rekord w wysokości zużycia, czy następnym razem trzeba ostrzej jechać :twisted:

 

-- 20 wrz 2011, o 13:41 --

 

Siakaś navi na androida z mapami Polski

https://market.android.com/search?q=mapamap&so=1&c=apps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z Was zna dobry kalendarz pod Androida, który ma przypomnienie ciągłe dzwonkiem? Jestem przyzwyczajony do kalendarza Nokii, który przy ustawionym alarmie przypominającym o wydarzeniu informował dźwiękowo aż do momentu wyłączenia alarmu przez użytkownika. Zainstalowany w Motoroli Calendar oraz kilka innych, które zassałem z marketu, dają tylko jednorazowy sygnał dźwiękowy, którego mogę nie usłyszeć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kalendarza to podpinam się z pytaniem czy zna ktoś jakiś na Androida w którym byłaby możliwość ustawiania przypomnienia co kilka dni, w Nokii zwało się to interwałem i mogłem ustawić że ma mi przypominać przykładowo co 5 dni, a tu mogę wybrać tylko codziennie, co tydzień, miesiąc i rok :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak już napisałem w wątku o kamerach to można jeszcze tu dorzucić.

 

Aplikacja wykorzystującą iPhone'a jako kamera onboard'owa z dodatkowymi bajerami (z ew. kablem obd2 wifi).

Harry's LapTimer: http://gps-laptimer.de/Home.html Dane z aplikacji można też zgrać z obrazem np z GoPro 8)

 

iBoost Obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą a nie mają turbo i bov'a (lub mają ;))

:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program moze nie do konca zwiazany z motoryzacja ale jednak

Android- Theft Aware.

 

Swietny program (platny) antykradziezowy. Dostaje funkcje administratora telefonu, dziala w tle, przypisuje jedna karte sim do telefonu, bardzo ciezko wywalic go z pamieci. Przyklad zastosowania. Zostawiacie w subaru telefon, przychodzi zlodziej, kradnie auto razem z telefonem, chowa go w szopie, Policja itd bezradna. Ty wysylasz specjalna komende na swoj numer telefonu i telefon sam (w tle) wysyla ci polozenie aktualne w oparciu o gps (wszystkie powiadomienia wylaczone takze zlodziej nawet o tym nie wie). Jesli zlodziej wsadzi swoja karte sim, w telefonie wlaczy sie syrena ktora mozna uciszyc tylko wyciagnieciem baterii. Telefon nawet jesli jest wylaczony, potrafi sie uruchomic, wyslac polozenie gps i wylaczyc (oczywiscie bez wlaczania wyswietlacza, bez dzwiekow itd) :) Takim sposobem odzyskujemy Subaru, telefon i mozemy przy okazji "porozmawiac" ze zlodziejem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, w htc moge ustawic interwal w alarmie.
tylko mi chodzi nie o sam fakt poinformowania mnie, ale bardziej o możliwości sprawdzenia sobie czy danego dnia za miesiąc, dwa czy ileś tam akurat będzie wypadało to wydarzenie. A alarm mi tego nie pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Potrzebuje aplikacji na iPada, ktora pozwolilaby mi na zaplanowanie podrozy po Europie i Azji. Najlepiej offline, bo w okolicach Kaukazu moga mnie pozrec koszty roamingu :). Czy moglibyscie mi doradzic jakas ciekawa aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przyklad zastosowania. Zostawiacie w subaru telefon, przychodzi zlodziej, kradnie auto razem z telefonem, chowa go w szopie, Policja itd bezradna. Ty wysylasz specjalna komende na swoj numer telefonu i telefon sam (w tle) wysyla ci polozenie aktualne w oparciu o gps (wszystkie powiadomienia wylaczone takze zlodziej nawet o tym nie wie). :)

 

BlackBerry Protect, darmowa funkcja systemu.

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopię temat ;-) Mi w poszukiwaniu auta pomogła ta aplikacja na Andka:

 

Generali Auto - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.decerto.generaliandroidclient

 

Jedną z jej funkcji, po zeskanowaniu QRCode z dowodu rejestracyjnego auta jest kalkulacja jego szacunkowej wartości oraz lista zdarzeń z OC/AC których właściciel auta był sprawcą wraz z szacunkową wartością szkody. Można przez to w jakimś małym stopniu określić, czy ktoś Nas nie robi w balona ;-)

 

Przed skanowaniem najlepiej poprosić o zgodę właściciela auta aby nie było problemów, aplikacja wymaga w tym wypadku również połączenia z internetem.

Edytowane przez thearchitect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...