Skocz do zawartości

APP'sy dla Subarowiczow


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Roland, jeszcze mi wskaz czy to jest dostepne tylko na WM czy tez na androida :)

 

Swype jest dostępny na:

- WM

- Android

- Symbiana (przynajmniej na Nokię C7)

 

jeśli chodzi o iPhona to w sieci znalazłem tylko info, że jest to planowane (info z połowy zeszłego roku). Być może coś już jest ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Swype na HTC Desire i moje odczucia:

 

- brak polskich liter

- brak polskiego słownika

- jak mam ślizgając palec trafiać w litery precyzyjnie skoro ich nie widzę bo owy palec je zasłania?

 

Chyba coś robię źle, bo po 10 minutach eksperymentów i otrzymywania wyrazów kompletnie innych niż chciałem wpisać tylko się sfrustrowałem. Może nie na darmo na filmie demonstracyjnym używają tableta a nie telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta brak polskich liter bo widocznie ściągnąłeś wersję gdzie w SMSach te litery są specjalnie usuwane (w momencie gdy pojawiają się polskie znaki długość 1 SMSa spada ze 160 do bodajże 70 znaków). Są wersje z polskimi znakami (np. na WM nie znalazłem wręcz wersji która z automatu usuwałaby polskie znaki) ale właśnie ludzie narzekają bo to jednak znacząco skraca długość SMSa i większość szuka wersji, która nie ma ogonków.

 

Brak polskiego słownika - hmmmm - dziwne. Przytrzymaj klawisz "Q" na tej wirtualnej klawiaturze i powinieneś móc wybrać język (o ile ściągnięta wersja ma polski słownik - nie mam pojęcia jaką ściągnąłeś wersję). Nie wszystkie wersje mają polski słownik.

 

Trafianie w litery precyzyjnie - to właśnie cały bajer tego rozwiązania, że absolutnie nie trzeba trafiać w litery z chirurgiczną precyzją. Powiem więcej - nawet jak się pomylisz i pojedziesz palcem nie w tą stronę co trzeba i wrócisz to w większości i tak podpowie Ci dobry wyraz (a próbowałem z różnymi wyrazami - niekoniecznie tymi najpopularniejszymi).

 

Jedna rzecz - klawiatura wymaga znajomości układu QWERTY (ale to myślę, że masz opanowane :-) ). Jeśli ktoś na komputerze nie pisze zbyt sprawnie i często szuka dobrego klawisza to na pewno nie jest to klawiatura dla niego. Tu pisząc słowo trzeba od razu wiedzieć jak mniej więcej pociągnąć palcem po ekranie.

 

Używałem Swype na HTC Diamond2 i tu działa niestety bardzo wolno i nie polecałbym tego rozwiązania bo można się sfrustrować i właśnie na takim samym sprzęcie jak Ty czyli HTC Desire i na tym telefonie działa to po prostu rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, na Xperię X8 są wersje z polskimi znakami i bez, więc na HTC podejrzewam, że też są.

W ustawieniach Swype możesz ustawić sobie "szybkość a dokładność", ja ustawiłem tak, aby tolerancja błędu była jak największa i śmigam na tym bez problemów, chociaż na początku też byłem sceptycznie do niej nastawiony.

 

Qóba, moglbys napisac cos wiecej? Czym sie wyroznia sposrod innych nawigacji? Posiada tryb offline? Ja uzywam Sygic Aura na ajfona, ale nie jestem pewien czy to dokladnie to samo... :)

 

Nawigacja posiada tryb offline, mi się w ogóle nie zacina, duża dostępność map, w Trójmieście działa bardzo dokładnie.

Nie mam pojęcia czym różni się od Aury, ja ją zainstalowałem, bo jest najbardziej polecana, tutaj można poczytać trochę więcej:

http://forum.android.com.pl/f34/wyba-r-nawigacji-2662/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, to jak możesz zapodaj linka skąd ściągnąć Swype ze słownikiem PL - dla mnie to o tyle istotne, że ja nie piszę SMS, tyle e-maile :) Moja wersja to beta ze strony swype - wybrałem jakąś o największą 10MB ze wszystkimi językami - niestety okazało się, że "wszystkie" to całe 6 do wyboru i wszystkie bezużyteczne.

Trzeba dać softowi kolejną szansę, skoro piszecie, że dobry ;)

 

EDIT

OK, znalazłem już działającą wersję z polskimi znakami i słownikiem - teraz to inna jazda :twisted:

Kto by pomyślał, że brak słownika tak potrafił skaszanić zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu używa Samsunga z systemem Bada i może coś polecić ?

 

Używam i w miarę polecam.

 

W miarę, ze względu na ciagle nieporównywalna ilośc aplikacji do Androida czy iOSa.

 

Cała reszta - jak najbardziej Ok.

 

Do tego, telefony z Bada sa jednak dośc przystępne cenowo jeśli brac pod uwage to, co oferuja.

 

P.S. Wybaczcie cześciowy brak PL znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź jeśli na Androida to szukaj wątku na android.com.pl

Jeśli na WM - to szukaj na pdaclub.pl

 

aflinta słownik to podstawa. Bez tego oprogramowanie nie ma pojęcia jaki wyraz należy dopasować do radosnej twórczości użytkownika.

Rozumiem, że teraz zaczynasz być zwolennikiem tego rozwiązania?

Aha - tylko jeśli ściągnąłeś wersję 2.15.xx to możesz się spodziewać tekstu o zakończeniu wersji trial. Lepiej ściągnij wersję 2.6.x ta działa bez problemu.

Szkoda, że Swype nie ma oficjalnie w markecie bo bym bardzo chętnie zapłacił za tą aplikację. Niestety przyjęli model sprzedaży wyłącznie producentom telefonów :-( i stąd te kombinacje z wyciąganiem softu z ROMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że teraz zaczynasz być zwolennikiem tego rozwiązania?

Tak, szczególnie jak wpisuje się słowa typu sprzątaczka :D

Aha - tylko jeśli ściągnąłeś wersję 2.15.xx to możesz się spodziewać tekstu o zakończeniu wersji trial.

Tak właśnie było, ale wykopałem też wersję 2.6.x WVGA PL i z ogonkami (dla mnie to jednak podstawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to co jest na stronach swypeinc to tylko beta gdzie zastrzegają się, że będzie działać ok. 4 miesięcy.

 

A brak słownika PL dyskwalifikuje to oprogramownie (chyba, że ktoś w większości pisze np. po angielsku to wtedy ok).

Generalna zasada przypomina słownik T9 - tam też bez polskiego słownika nie da się pisać korzystając z jego funkcjonalności (zresztą ten gość co zrobił Swypa z tego co kojarzę uczestniczył też w tworzeniu słownika T9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRC RALLY: trochę newsów ,ranking,licznik do najbliższych zawodów i za free

 

PRAWOJAZDY:2.39 teraz a było chyba po 0.79.dobre dla przygotowujących się do egzaminu lu dla odświeżenia wiedzy.Aktualizowane pytania,tryb egzaminu i tryb nauki.

 

RUN KEEPER PRO:jest za darmo a był płatny.Nie jest może bardzo związany z samochodami ale może się przydać.Jest to program do rejestracji przebytej trasy,można później obejrzeć na mapie można podzielić sie na FB itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może działającego linka do programu aDyno? :wink:

Przeszukałem google i android market i żaden link nie działa.

Może ktoś ma jakiś inny godny polecenia tego typu program?

 

 

znalazłem coś jak by ktoś chciał:

http://www.4shared.com/file/zBJ0pdAT/adyno.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...