Jump to content

Czy ktoś robił przekładkę w Zalesiu dolnym??

kamsti

Recommended Posts

Witam,

Jak w tytule, interesuje mnie zrobienie przekładki W type-r, STi lub P1 Ver5. Szukałem na forach ale niestety nie ma info na temat tego zakładu. Proszę o jakieś info czy dobrze robią, polecacie czy omijać szerokim łukiem:)

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

• 5 months later...

Prawda jest taka że zawsze jakość idzie w parze z ceną. Przynajmniej w jakimś tam stopniu.

Jak to się mówi z g...a bata nie ukręcisz.

Jeśli ktoś chce tanio to musi się liczyć z tym że jakaś tam muka po drodze zawsze może wystąpić...

Piszę ogólnie a niekoniecznie o warsztacie z Zalesia.

Kupiłem gt'ka 14 letniego w cenie 12 letniego (allegro) i 2 lata jeżdziłem bez żadnych przygód... Droższy był od cen na alledrogo ale pewny :)

Porównaj ceny tam i u innych i odpowiedz sobie sam.

Posiedź trochę na forum, poczytaj...

• 2 weeks later...
Się rozpisałeś... :roll:

co tu dużo pisać :wink:

znam sprawę wielowymiarowo i dość dobrze i w każdym aspekcie O D R A D Z A M

Z bardziej spektakularnych: zawieszenie w Forysiu reperował na trytytki. Gość co zbieżność ustawiał za głowę się złapał, ale stukać przestało.

kasę mi wisi (już od 5 lat) 8 stówek więc włosów z głowy nie rwę.

no i poszkodowanych już sporo się przewinęło...

Generalnie z Subarakiem jak najdalej od napraw na linii Zalesie Dolne - Łoś (współpracują dzielnie).

• 4 weeks later...

Przekładka angola ,to nie budowa promu kosmicznego :P Każdy trochę bardziej ogarnięty mechanik sobie z tym poradzi .Jak dalej szukasz warsztatu ,to mój kolega w Zakopanem zrobił już chyba 6 szt.GC8 , mojego STI 06 i wszyscy są zadowoleni(ja też :twisted: ), cena też jest też bardzo przystępna ,bo tylko 3kpln.

Witam.

IMHO cały pic polega na instalacji elektrycznej, mechanicznie to nie jest trudne a wręcz banalne.

Dla mnie jeżeli ktoś miałby reklamować swoją pracę powinien pokazać efekty, oczywiście częściowe - np. zrobiona ściana grodziowa i wiązka.

To w sumie tak żeby mu się czkawką nie odbiło :)

W GC8 można bawić się w przerabianie angielskiej instalacji ,w nowszych modelach nie jest to już takie proste ,bo jest ich trochę więcej.Ja u siebie zmieniałem wiązkę i to jest najlepsze rozwiązanie ,bo od lutowania takiej ilości kabli w niewygodnej pozycji strasznie bolą kolana :wink: