Jump to content

reperaturki do Imprezy GT

wito963

Recommended Posts

Witam, kilka dni temu postanowiłem odświeżyć swoje auto, niestety spotkałem się z dosyć sporym problemem- elementy nadwozia (błotniki, poszycie tylne) nie nadają się do poprawek lakierniczych i wymagają wymianie na nowe. Problem polega gł na tym że nikt nie jest w stanie udzielic mi info gzie takie el mogę nabyć , najrozsądniej było by wprawic w miejsca skorodowanie reperaturki ale ewentualnie zdecyduje sie na nowe el. Stąd moje pytanie a raczej prośba o pomoc w tej kwestii.

Jeżeli ktoś z Was ma taką wiedzę gdzie mogę kupić w.w el proszę o pomoc i odp

wito963 problem z tymi reperaturkami jest taki, że oryginalne w przyrodzie nie występują. Trzeba szukać zdrowych ćwiartek, albo na alledrogo były całe nadkola łącznie ze słupkiem. Dobry blacharz wpasuje Ci reperaturki od innych modeli.

Z tego co tutaj znalazłem to pasują od civica sedan 96' i od peugeota 405. Użyj jeszcze szukajki to może coś znajdziesz jeszcze.

Z tego co tutaj znalazłem to pasują od civica sedan 96' i od peugeota 405. Użyj jeszcze szukajki to może coś znajdziesz jeszcze.

dokładnie... temat opisywany w dość świeżym wątku...

Problem polega gł na tym że nikt nie jest w stanie udzielic mi info gzie takie el mogę nabyć

bo go nie produkują. temat wielokrotnie przerabiany na Forum, dwie szkoły: kupić ćwiartki nadwozia i wycinać nadkola, ale to też nie są nowe blachy....lub druga - dopasowywać podróbkowe elementy od innych aut, zdaje się koledzy już podpowiedzieli od jakich...

innego wyjścia nie ma, no może jeszcze żywica i szpachla :twisted: , kwestia gustu....