Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY'06 a może Audi S4


zx99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to masz ogromny problem :twisted: Jakis czas temu zastanawialem sie co bym wolal: WRX MY'05 czy nowe A4 2.0TFSI. Musze przyznac ze ciezki orzech do zgryzienia... Te S4 to zapewne w starej budzie jeszcze wiec wolalbym Impreze. Wiadomo w Audi wiekszy komfort, ciekawiej w srodku, super sie prowadzi itp. ale nie ma tego czegos co ma Subaru a w szczegolnosci Impreza. Jest to zywa jezdzaca Legenda przez duze "L"

Osobiscie wybralbym SI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem nowa A4 dosyc sporo i nie moge powiedziec zlego slowa na Audi. W srodku elegancja francja, nic a nic nie stuka nie puka i jak dla mnie nie jest wcale nudne a wrecz przeciwnie brakuje mi tylko tzw. "pazura" jakiego ma Impreza. Wersja pod lifcie w srodku nie liczac kierownicy i otwartej zapalniczki nie rozni sie zupelnie niczym co i tak nie zmienia faktu, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie. Jednak Subaru to Subaru. Z kolei jednak gdybym mial wybierac miedzy nowym STI a najnowszym RS4 to bez wachania wzialbym Audi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co czytalem (rzecz jasna nie bylo mi dane sprobowac) to RS4 to juz jest wypas, a pod wzgledem osiagow 380Km niewiele aut moze sie z nim rownac, Subaru mocno odstaje.

Pod wzgledem prowadzenia itp tez jest dobrze...gdzies widzialem, ze RS4 ma staly naped na 4 kola, a nie jakas dolaczana druga os. No, ale to RS4, S4 to juz nie to samo...

 

Jesli mialbym wybierac pomiedzy WRX a S4 - to nie wiem

STI a S4 - to wybralbym STI

STI a RS4 - to chyba RS4 :)

 

Na szczescie nie mam takich dylematow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być autko do codziennego poruszania się to nawet się nie zastanawiaj i bierz Audi. Nie tylko będzie wygodniejsze, ale i charakterystyka silnika dużo przyjemniejsza, nie mówiąc już o tym, że Impreza MY 06 jest po prostu brzydka, taki koreańczyk po tuningu :twisted: .

Ja też nie miałbym minuty wątpliwości, Audi nawet takie z R na początku sa nudne jak flaki z olejem.

Nie wiem jak dużo jeździłeś tymi z R na początku, ale polemizowałbym tu.

Nie chce mi się wierzyć ze Audi aż tak zmieniło swój sposób myślenia, ale kto wie....

... praktycznie wszyscy, którzy mieli je okazję testować. A na to, że Audi zmieniło sposób myślenia wystarczającymi dowodami mogą być zarówno kompletna zmiana idei uzyskiwania mocy jak i zmiana rozkładu mocy na bardziej "rear bias".

Wygląda na to, że autko na razie nie będzie mieć konkurencji na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej w ogóle poszukać BMW M3 z takim przebiegiem, jak to S4?

Podejrzewam ,że chodzi o samochód z napędem na dwie osie.

Szczerze mówiąc, choćby nie wiem jak Audi było piękne i miało jakie osiągi, to wybór jest jeden....SUBARU, bez dwóch zdań, bo tylko to auto ma to coś, oczym inne mogę jedynie marzyć.
Ferrari, Maseratti, Posrsze nie, nie biore. STI lepsze....... To, że lubimy te samochody to nie znaczy, że nie ma innych lepszych na świecie. Takie

Audi RS jest wydaje mi sie półkę wyżej, bliżej Porsze niż Subaru. Audi S nie znam dokladnych różnic :roll:

Ale trzeba przejechać sie trochę jednym i drugim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy auto ma byc tylko do szybszego przemieszczania sie po ulicach, czy do poszalenia czasami np. na torze.Jesli to drugie, to bralbym Subaru - nie twierdze, ze audi do tego sie nie nadaje, ale jakby nie bylo to jest bardziej limuzyna, tyle,ze z ponadprzecietnymi osiagami.Audi to rowniez rewelacyjne auto, jednak jesli to ja mialbym wybierac to raczej wzialbym imprezke, albo jeszcze lepiej M3 (tak jak ktos tu zaproponowal).

 

P.S.Subaru jest bardziej lansowe, czyli latwiej bedzie wyrwac malolatke pod klubem :wink: :wink: :lol::D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...