Skocz do zawartości

Ta o furach kultowych...


BartZ

Które auta uważacie za najbardziej kultowe  

224 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, tym razem postawiłem przed sobą niezwykle trudne zadanie i nie chodzi wcale o moje wygórowane ambicje :mrgreen: Chodzi o to, że temat wątku i ankiety jest potwornie ciężki i bardzo trudno ująć go w ramy 15 opcji (właściwie 14 :twisted: ) ze względu na ogrom opcji.

Na przestrzeni dziejów aut, które można by uznać za kultowe, posiadające duszę, wyróżniające je w jakikolwiek sposób spośród całej rzeszy innych było mnóstwo. Nieujęcie ich w ankiecie może być dla nich krzywdzące, ale cóż jakiejś segregacji musiałem dokonać, więc oto i ona:

 

ps. jak widzicie umieściłem auta z bardzo różnych segmentów i klas, ale dylemat miałem cholerny, dość powiedzieć, że w finałowej grupie wystąpili także: Mini, AM DB5, Honda NSX, AR Giulia, UAZ 469, Mazda RX7, Lambo Miura, Porsche 911 964, Merc 300SL GW, Volvo 480, Subaru XT, Testarossa, Cadillac Eldorado, Citroen DS, Warczyburg 311, Pug 404, Dodge Charger, AR Spider, Camaro, Datsun 240Z, Opel Monza i Manta, Lancia Delta, Mustang, Capri i jeszcze parę innych :wink:

celowo nie umieściłem 22B, gdyż wówczas ankieta nie miałaby sensu :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jest właśnie problem z takimi ankietami, już po tych kilku postach sami możecie zauważyć, że opcji może być zylion... :mrgreen: Jednej zasady starałem się trzymać sztywno - nie zrobić z ankiety zbioru samych sportowych fur (to było by jednak łatwiejsze :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od Mustanga podoba mi się Dodge Challenger taki jak był w Znikającym punkcie 8)

Wolałbym chargera np. takiego jak w "The dukes of hazard" :twisted:

 

dukes-hazzard-jessica-simpson.jpg

 

(będzie remake z Jessicą Simpson :P :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że rzucacie takie przykłady, o to też w tym chodzi :wink: natomiast chciałbym jeszcze raz podkreślić, że w zamierzeniu ankieta nie miała się składać tylko i wyłącznie z aut sportowych, a kryterium zakwalifikowania do finału nie była moc 300+ KM :mrgreen:

Pewnie, można rozważać, co jest bardziej kultowe mustang czy 356, E-type czy testarossa, itd. itp. i nawet fajnie, bo można to zrobić na łamach tego wątku, ale wszystkie w ankiecie się nie mieszczą :P, a ostatecznej kwalifikacji dokonałem przez pryzmat własnych poglądów i upodobań, nadmieniając, które modele wzbudziły najwięcej moich uczuć i wątpliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...