Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, tylko 6 stron w tydzień...?? :shock: Coś się nie staracie... ;)

 

saszynski, jak tam fura? ;)

 

Strona.... :roll:

 

5213-822.jpg

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Artur, siema.
saszynski, jak tam fura? ;)

 

ktora? B4 czy S401?

B4 zyje i ma sie dobrze...

S401 stoi pod chata bez silnika... jutro glowice ida do splanowania, a kolektow do pospawania. jeszcze mysle 2 tygodnie nim wsadze silnik. :? :evil:

 

A coś jeszcze oprócz silnika Cie trzyma?? Czy tylko docieranie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś jeszcze oprócz silnika Cie trzyma?? Czy tylko docieranie??

 

kasa.... i czas... kasa w sensie, ze nie jestem w stanie wszystkich rzeczy kupic od razu a czas w sensie dostaw.. tutaj zawsze trzeba czekac od tygodnia do nawet 2 na czesci... nic nie maja do tych aut na magazynach. wszystko targaja z centrali.

procz tego czekam na klocki hamulcowe i mam w czasie 2 rozprawy w sadzie... jak nie strace prawka to bede sie cieszyl z jazdy :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oso chozi, co sie stało?

 

jedna, 1wsza za niezaplacony mandat, ktory dostalem za brak pasow na parkingu :shock:

druga, nastepna w kolei za niezaplacony mandat ktory dostalem za (rzekomo nielegalne w Irlandii) wyprzedzanie lewa strona... spoznilem sie z zaplaceniem mandatu 2 dni... (masz czas 56 dni a po tygodniu o nim zapomnialem) .... jeszcze musze 3 zaplacic (za predkosc - zdjecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oso chozi, co sie stało?

 

jedna, 1wsza za niezaplacony mandat, ktory dostalem za brak pasow na parkingu :shock:

druga, nastepna w kolei za niezaplacony mandat ktory dostalem za (rzekomo nielegalne w Irlandii) wyprzedzanie lewa strona... spoznilem sie z zaplaceniem mandatu 2 dni... (masz czas 56 dni a po tygodniu o nim zapomnialem) .... jeszcze musze 3 zaplacic (za predkosc - zdjecie)

Pirat :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ napisał(a):

Pirat :mrgreen::P

 

 

Swój chłop znaczy się :mrgreen:

To emeryt już nie chłop? ;p Ja ostatnio jeżdżę jak emeryt. Postanowiłem oduczyć się ciskania gazzzu jak w poprzednim aucie :lol: 8)

 

Witajcie wszystkie forumowe ludki ;)

 

 

 

 

 

będę żałować, że to wkleiłem, ale... no ja nie mogę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ napisał(a):

Pirat :mrgreen::P

 

 

Swój chłop znaczy się :mrgreen:

To emeryt już nie chłop? ;p Ja ostatnio jeżdżę jak emeryt. Postanowiłem oduczyć się ciskania gazzzu jak w poprzednim aucie :lol: 8)

 

Witajcie wszystkie forumowe ludki ;)

 

będę żałować, że to wkleiłem, ale... no ja nie mogę... :lol:

VaginaDJ? :shock:

Leję... :twisted::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop, hahaha dobre :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pirat

bez przesady. to samo mi powiedzial oficer jak przyjechal po mnie do mojej firmy... i tak z gruchy dowalił (słyszeli klienci firmy, pracownicy co akurat tam stali i sam szef) ze przez swój styl jazdy, przez to, ze caly czas przekraczam predkość i wyprzedzam wszystkich zabiora mi prawko albo pójde siedzieć...

zapytałem sie go jakie jest ograniczenie predkosci na drogach na których dochodzi do rzekomych zgłoszeń o moich wykroczeniach. powiedziałm, ze 100km/h a ja mu wtedy czy jak ktos jedzie 70km/h to czy moge go wyprzedzić. a on ze tak. no i powiedziałem tylko i co w tym nielegalnego... koles sie zamknal i powiedział, ze zobaczymy sie w sadzie.

nie bede popychadłem Irlandczyków tylko dlatego, ze jestem Polakiem. :evil:

Swój chłop znaczy się

Normalny

dziekuje uznam to za komplement a nie za podlizywanie sie 8)

To emeryt już nie chłop? ;p Ja ostatnio jeżdżę jak emeryt. Postanowiłem oduczyć się ciskania gazzzu jak w poprzednim aucie

tacy emeryci wlasnie na mnie donosza.... sam jedzie 60-70 na setce a jak go wyprzedzisz to dzwoni na garde... :evil::evil::evil: ojjj chciałbym dopaść konfidenta kiedys...

 

 

 

jedyne moje szalenstwo ostatnio to wyprzedzanie poboczem... ustawiło sie kilka aut przy srodku i sie mierzyli do wyprzedzania jeden przez drugiego ale zadem sie nie odważył a mogli jechać... i jak odsłonili pobocze to wykorzystałem okazje... założe sie ze z 4 telefony na mnie byly... :evil::evil::evil: banda poparańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop napisał(a):

Ja ostatnio jeżdżę jak emeryt.

 

 

Powoli i lewym pasem :?: :mrgreen:

Powoli i oboma pasami :P Nie, no z tym lewym różnie bywa... jeśli mam wybierać wg zużycia, to wiesz :/ W Elblążkowie są niemal całe ulice po których jeździ się lewą, bo prawa grozi urwaniem koła :] Za to "Oczu Tuska" nie brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...