Jump to content

fedor emelianenko vs antonio silva

0SauroS0

Recommended Posts

wedlug mnie Fedor to juz nie ten sam co pare walk wstecz, czas chyba pomyslec o emeryturze!

‎"I left everything in the cage tonight. Thank you to all my fans and to God. Tonight may have been my last time." - Fedor

Moim zdaniem walka słaba. Szczególnie jak na Fedora. Swoje najlepsze lata ma zdecydowanie za sobą. Zawsze będzie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Człowiek legenda, ale czas już odejść. Dobrze, że sędzia przerwał walkę. Oko to jedno, już widziałem pojedynki gdzie walki było kontynuowane przy zamkniętym oku. Ale ewidentnie im się kondycja skończyła. Kolejna runda mogłaby wyglądać komicznie/przykro. Szczęście w nieszczęściu, że sędzia przerwał. Nie mieliby siły już na walkę, więc leżeli by w parterze i tyle. Fedor przegrał tę walkę bez dwóch zdań. Ale gość jest i tak Mistrzem.

Oko to jedno, już widziałem pojedynki gdzie walki było kontynuowane przy zamkniętym oku. Ale ewidentnie im się kondycja skończyła.

dlatego to napisałem kilka postów wyżej, to nie była kontuzja oka (jak np u naszego szczypiornisty - Bieleckiego) tylko zwykła opuchlizna, mocne stłuczenie. Powinni walczyć dalej, okazałoby się kto, pomimo ogromnego zmęczenia jest mistrzem...