Jump to content

Track Day na Torze Mikolajki

grygo

Recommended Posts

Byliśmy i polataliśmy po torze z grygo, tzn on polatał bo ja się toczyłem między przyciągającymi barierkami :P Cieszę się, że się zdecydowałem wpłacić 50zł i mieć możliwość zobaczyć jak tor wygląda zza kierownicy... mega hardkor jak się idzie ogniem a wypaść można wszędzie bo ten szytro-beton trzyma dopóki nie puści :mrgreen: a że dzisiaj było dużo pułapek lodowych na dodatek to wolałem nie kusić losu i na pół gwizdka poznawałem tor 8) Grygo zaprosił mnie na prawy i było jak z Latvalą :mrgreen: ale lepiej bo ukończylismy odcinek a beczka nie :mrgreen: Trzeba mieć dużo odwagi i jeszcze więcej umiejętności żeby takimi bokami latać jak Grygo... respect 8) :twisted: Czułem się jakbym grał w RBR podczas naszego przejazdu :mrgreen: Wielkie dzięki za pożyczenie kasku :!: Pozdrawiam 2 pozostałych forumowiczów, z Astry i z bliźniaczego sedana jak moje kombi ale jakiegoś takiego cichego :roll: :wink: :mrgreen:

Wełniacz to byl lanos a nie astra :mrgreen: dzieki za mile slowa ;) mi sie bardzo podobalo, sprawna organizacja no i najbardziej bylem zaskoczony (oczywiscie pozytywnie) trasa. urozmaicona, zakret w zakret i wcale nie bylo zbyt wasko zeby dobrze sie bawic, z zewnatrz wydawalo mi sie, ze tak dobrze raczej nie bedzie. na dodatek jezdzilismy w 2 kierunkach. juz czekam na nastepna pojezdzawke, co wiecej za caly dzien upalania 5 dyszek! ponoc w marcu ma byc kolejna edycja wiec sugerowalbym forumowiczom pojawic sie liczniejsza ekipa ;) taka mysl mnie nachodzi, ze slomczyn moglby byc baaaaaaaardzo ubogim krewnym mikolajek...