Jump to content

Fundusz inwestycyjny, lokata co wybrać?

Zwibel

Recommended Posts

Mam trochę luźnej kasy (nie przeznacze na GTka :P ) w co warto te pieniądze włożyć (może w poduszkę) żeby coś zyskać. Narazie mam na arce, ale czytam że coraz gorzej to tam wygląda. Może aviva?? Co byście polecili na dzień dzisiejszy.

Termin raczej krótki 1-2 lata.

Nie są to miliony ale,też nie 3tyś :wink:

Heh nie wiem czy Wam się opłaca :D Może macie kogoś dobrego w okolicy. Teraz mam na funduszu agresywnym w Arce ale patrząc na inne fundusze agresywne raczej zaczeły zarabiać lepiej.

Obawaim się że faktycznie z BZWBK odeszli ludzie którzy się na tym znali i chyba plotka jest trochę potwierdzona.

mozemy do ciebie z Hogim podjechac i zrobimy ci analize finansowa i dobierzemy jakis fajny produkt do twoich oczekiwań.

mówisz krótki termin. a jak wygladaja twoje poglady na ryzyko? raczej ostroznie wolisz inwestowac czy "zaszalec"?

Ile trzeba mieć do wydania na taką analizę?

pewnie tylko zainwestowac i 10 nr. tel do znajomych :twisted::P

:lol:

To jest paranoja, już chyba z 4 moich kolegów z LO, którzy poszli na polibudę odkryło w sobie żyłkę finansisty i "zatrudnili" się w Efectach i innych tego typu firmach i proszą o te 10-15 numerów telefonów. Nie mają o tym bladego pojęcia i nie ma to w ogóle sensu, szczególnie, że spotykają się z osobami w wieku 18-22 lat, którzy z reguły nie mają żadnych oszczędności i na koniec podają dane kontaktowe do osób z tej samej grupy docelowej :roll:

To jest paranoja, już chyba z 4 moich kolegów z LO, którzy poszli na polibudę odkryło w sobie żyłkę finansisty i "zatrudnili" się w Efectach i innych tego typu firmach

wydaje mi się, że chętniej robiliby to, czego się nauczyli, a skoro pracy w zawodzie nie ma, to mamy tylu 'doradców' :evil:

Oni są dopiero na drugim roku.

Nie twierdzę, że "doradcą" można być tylko po studiach ekonomicznych, ale jednak trzeba mieć jakieś podstawy.

markos007, masz na myśli ETF'y?

W Polsce dalej jest tylko jeden, ten na WIG20 :?:

mozemy do ciebie z Hogim podjechac i zrobimy ci analize finansowa i dobierzemy jakis fajny produkt do twoich oczekiwań.

mówisz krótki termin. a jak wygladaja twoje poglady na ryzyko? raczej ostroznie wolisz inwestowac czy "zaszalec"?

Ile trzeba mieć do wydania na taką analizę?

analiza jest bezpłatna. do niczego cie nie zobowiazuje. poprostu przygotowujemy rozwiazanie na bazie danych uzyskanych na analizie i jesli ci odpowiada i chcesz inwestowac to inwestujesz, nie chcesz to nie. nikt cie nie zmusi.

Proszę mnie nie wplątywać w ten wątek.

Mam co robić, nigdzie się nie wybieram na razie poza Krakowem.

-- 13 lut 2011, o 23:59 --

Mam trochę luźnej kasy (nie przeznacze na GTka :P ) w co warto te pieniądze włożyć (może w poduszkę) żeby coś zyskać. Narazie mam na arce, ale czytam że coraz gorzej to tam wygląda. Może aviva?? Co byście polecili na dzień dzisiejszy.

Termin raczej krótki 1-2 lata.

Nie są to miliony ale,też nie 3tyś :wink:

Polecam raczej lokatę. 8)

Chyba, że lubisz ryzyko. :P