Jump to content

Kiera STI 04 -> WRX 04

arekm

Recommended Posts

Czy podejdzie 'plug and play'?

Moja kierownica (wrx 04) jest troche porysowana (poprzedni wlascicel nosil cos na palcu :) ) a na forum jest ciekawa oferta - kierownica z STI 04.

Wie moze ktos czy da rade te kierownice ozenic z moim autem bez przerobek wtyczki? Sama kiere jestem w stanie wymienic, ale w kabelkologii wolabym nie grzebac (przeróbka wtyczki airbag'a).

U mnie w MY03 robiłem taką przekładkę i wszystko pasuje bez problemu.

Jedyne co trzeba było to założyć końcówkę (taką wsówkę) na przewód od klaksonu, ponieważ w WRXowej był on podłączony do kierownicy a STIkowej do poduszki

U mnie w MY03 robiłem taką przekładkę i wszystko pasuje bez problemu.

Jedyne co trzeba było to założyć końcówkę (taką wsówkę) na przewód od klaksonu, ponieważ w WRXowej był on podłączony do kierownicy a STIkowej do poduszki

SUPER!

Ktos ogarnia temat :)

A mozesz bardziej łopatologicznie?

Zdejmuje kiere z WRX. Rozumiem ze pozostana mi dwa przewody, jeden do poduchy, drugi do klaksonu.

Kiera od STI ma jedna wtyczke, tak?

Skad mozna wziąść te "wsówkę"?

Musisz tylko zarobić na końcu przewodu od klaksonu tego typu końcówkę (najlepiej aby była zaizolowana cała albo taśmą owiniesz):

http://allegro.pl/koncowka-izolowana-ze ... 30583.html

Wtyczka od poduszki jest taka sama w WRX i STI i pasuje (ale nie taka jak wyżej w aukcji hehehe). Nie pamietam dokładnie ale żeby ją wypiąć trzeba ścisnąć lub wysunąć taki plastik.

najlepiej przed tą operacją odepnij klemy od akumulatora

• Upvote 1

Czy podejdzie 'plug and play'?

Moja kierownica (wrx 04) jest troche porysowana (poprzedni wlascicel nosil cos na palcu :) ) a na forum jest ciekawa oferta - kierownica z STI 04.

Wie moze ktos czy da rade te kierownice ozenic z moim autem bez przerobek wtyczki? Sama kiere jestem w stanie wymienic, ale w kabelkologii wolabym nie grzebac (przeróbka wtyczki airbag'a).

Kierownice muszą być z jednakowych wersji. Spec US nie pasuje do EU ze względu na tempomat.

Alternatywa to kierownica Momo od WRX MY05. Jest tych samych rozmiarów ( średnicy ) co STI, ma mniej plastiku i pasuje P&P.