Jump to content

STUDENT POTRAFI

DMS

Recommended Posts

Nie wiem czy ja jestem jakiś dziwny, ale "demotywatory" to jest jedna z tych rzeczy które mnie w Internecie niesamowicie drażnią, a tu widzę ta sama forma, więc automatycznie mnie też odpycha :P

Do studentów: Co do sr*nia o sesji... Albo się uczcie, albo się nie uczcie i idźcie spać, na basen, diskobłyski czy gdzieś, zamiast pitolić i robić kolejne beznadziejne i niesamowicie ambitne demotywatory z cyklu "ojej mam sesję jeju cały świecie patrz, boże nie ogarniam xD xD iksDE iksDE".

Ja tak działam i nie mam problemu, a przy okazji nie zawalam znajomym tablicy na fejsbuku kolejnymi kretyńskimi "demotami"

:wink:

Nie jestescie dziwni :mrgreen: ale malo tolerancyjni.

Normalne ze jak sie jest studentem to tylko glupoty w glowie. Im npolotniejszy taki tym wieksze glupoty. A im mnoej tym bardziej bojazliwy i i wychodza mu tylko demoty.

Sa tacy ktorym to z czasem przechodzi.

Czesto sam robie wszystko by nie robic nic, a to jest wlasnie to samo

Bo na studia idzie się studiować a nie się uczyć :mrgreen: Nauka przyjdzie sama w praktyce już w pracy.... (przynajmniej w niektórych kierunkach - np studenci medycyny niech tego nie czytają :mrgreen: )

Błędem jest jeżeli ktoś studiuje w miejscu zamieszkania i mieszka z rodzicami - bo taki student nie wie co to jest studiowanie :lol:

Błędem jest jeżeli ktoś studiuje w miejscu zamieszkania i mieszka z rodzicami - bo taki student nie wie co to jest studiowanie

Ja tylko Gdańsk, bo dalej jakaś woda mnie przyblokowała!?!

:mrgreen::mrgreen:

Ja tam jestem studentem, studiuję kawałek od domu, a właśnie "domoty" mnie drażnią :P Nie napisałem żeby się uczyć (hehehe :D ) tylko żeby nie zamulać i nie oznajmiać całemu światu za pomocą demotywatorów jakim się jest pokrzywdzonym bo jest sesja hehe :P No ale to już chyba offtopic :roll: :D

Jachu93 napisał(a):

Kwapcio23, chyba jest nas wiecej nienormalnych, bo ja też nie lubie demotów itp :wink:

:D :D

Jachu93, jestes debesciak :mrgreen::mrgreen:

Wiem. :oops:

Z takich stron to wole np. to http://www.wiocha.pl/glowna/3//0// ciekawi mnie dlaczego wielu ludzi zamiast mózgu, ma tylko miejsce na mózg :|

Pozostanę jednak w Gdańsku, mechaniczny wydział śliczny. :lol:

Dużo macie kobiet ?? :D

A co to są kobiety?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak startowałem w 2006 roku to było kilka, kilkanaście kobiet na wydziale, ale po otwarciu przed dwoma laty kierunku Inżynieria Mechaniczno - Medyczna to nie wiem czy kobiet nie jest więcej niż mężczyzn. :shock: