Skocz do zawartości

turbo na wstecznym


kropkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz powiedzieć że jechałeś na wstecznym ogniem powyżej 3tyś obrotów? :twisted: Wariat jesteś :mrgreen:

Wracając do tematu to wydaje mi się że powinno ładować tak jak na pierwszym biegu ale ja mam za małe jaja żeby sprawdzić albo za mało miejsca na parkingu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wcisnij gaz do dechy na wstecznym i patrz na wskaznik boostu to sie przekonasz:]

 

Zazwyczaj na wstecznym nawet sie gazu nie daje tylko sprzeglo wycisaka wiec trudno zeby turbo ladowalo, ale na pewno pracuje tak jak przy jezdzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie nie wie....

a na pierwszym mam zmniejszone sterowanie solenoidem. może stąd to wrażenie, że nie jedzie :?

no dobra, sprawdzę do dechy i dam znać

 

 

poczekaj na mnie, bo chcę to zobaczyć... może to nagramy dla potomnych np. na Grunwaldzkiej?

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biegu jalowym nie laduje bez zmiany oprogramowania z opcja LC.

Hmmm... To czemu BOV się otwiera przy gazowaniu na jałowym ??

 

Jestem niemal pewien, że ładuje na jałowym... tylko przez to, że nie ma oporów, szybko się wkręca pod odcinkę i przez to nie uzyskuje pełnego ładowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC open ecu .... nie zawiera podtrzymania ALS, z tego co wiem

 

LC ecutekowe zawiera podstawowy ALS i kontrolę boostu i parę innych bardzo przydatnych funkcji itd w zależności od wersji

ja mam w swoim autorski LC/ALS brakuje mi tylko aby ori ecu kontrolowało DCCD do lunchu( mniam):), bo seryjnego ecu dccd nie można łatwo flashować , można to oszukiwać ,ale wtedy mam za dużo kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...