Jump to content

Forester I pytanie o MAX długość przestrzeni w bagażniku

Basmanek

Recommended Posts

Witam, nie witam się jakoś nazbyt wylewnie, bo nie jestem członkiem szacownego grona posiadaczy, ale myślę aby do tej grupy dołączyć. :)

Niestety nie udało mi się znaleźć informacji na temat pierwszego forestera, dotyczącej maksymalnej długości przestrzeni załadunkowej (po złożeniu czego tam się da).

Generalnie chodzi mi o to czy czy jest się w stanie w miarę prosto położyć człowiek 1,80m.

Pozdrawiam szanownych forumowiczow.

viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread

To a pro pos przywitania.

Kiedys przespalam spokojnie noc w bagazniku forka (my10) ale nie pamietam ani jak sie tam znalazlem ani jak sie spalo wiam tylko ze jak wstale bardzo bolala mnie glowa. :oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak serio to spoko.

Tylko "w miarę " prosto bo po złożeniu siedzeń nie powstaje zupełnie płaska przestrzeń. Będziesz musiał zainwestowac w poduszkę. Przewoziłem lodówke 1,80 i weszła na leżąco jak ta lala.

ja w podobnych okolicznościach jak kolega dzioba też spałem w bagażniku z tym że pamiętam to był wypad na ryby i padał deszcz.Pamiętam też że było wielkie błoto po kolana i my w tym błocie z tymi wędkami...Pamiętam że jak już wchodziłem do tego bagażnika to kulturalnie ściagnełem klapki ale nóg już nie umyłem .