Jump to content

szukam dobrego mechanika do imprezy

sebmarpol

Recommended Posts

witam kolegę wujka dobra rada! jestem już na świecie 40 lat i wiem jak szukać potrzebnych rzeczy(nie tylko w kompie)

wiem też jak szukać w googlach, ale pytanie było skierowane na forum do ludków którzy mają coś do powiedzenia dobrego lub złego o konkretnym mechaniku lub serwisie

drogi maximusie celica-usie też cię lubie

no.... kolega ma kiepskie wejście na forum :|

witam kolegę wujka dobra rada!

ajć... mało kto to lubi

jestem już na świecie 40 lat i wiem jak szukać potrzebnych rzeczy(nie tylko w kompie)

chcesz wszystkim ktorzy probowali ci pomoc , wyraźnie dać do zrozumienia, że i tak jestes madrzejszy od Nich :) - klasa...

drogi maximusie celica-usie też cię lubie

...stanowczo - mniej "Gladiatora" :lol:

• 1 month later...

sebmarpol, wchodząc na forum zapewne zapoznałeś się z jego regulaminem, a skoro tak to powinieneś wiedzieć czemu dostajesz odpowiedzi takie a nie inne. Jeżeli jednak nie czytasz uważnie regulaminów przed ich akceptacją to przytaczam odpowiedni zapis:

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

B) promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP)

czlowiek nie ma czasu pisac dziendobry ni witam, i ja sie wcale nie dziwie. w tym wieku to juz prawie kaplica, a subaru nienaprawione stoi czy tam nie do konca jezdzi. . . a czas tyka. tyk, tyk, tyk 8)

czlowiek nie ma czasu pisac dziendobry ni witam, i ja sie wcale nie dziwie. w tym wieku to juz prawie kaplica, a subaru nienaprawione stoi czy tam nie do konca jezdzi. . . a czas tyka. tyk, tyk, tyk 8)

No qrfa zegar tyka a Ja tracę czas na czytanie durnego wątka :evil: Moderator....Moderator....zawsze jak jest potrzebny to go niema,do kosza z tym wątkiem :!:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...