Skocz do zawartości

awaria predkosciomierza Impreza 2.0RX MY98


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

dzis 1 raz zawiodlem sie na Subaru, wracam z zakupow a dziewczyna mi zwraca uwage ze predkosciomierz nie dziala :evil::evil::evil: generalnie to sie wkurzylem bo tak usterka w Imprezie nie powinn sie zdarzyc. Wie ktos co moglo pasc, odlaczyc sie? dodam ze licznik przebiegu km tez nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co sprawdzić to instalacja elektryczna idąca do czujnika w skrzyni. Lepiej żeby nie czujnik bo o ile mnie pamięć nie myli to żeby go wymienić trzeba skrzynię rozbierać :wink:

mam nadzieje ze nie czujnik tylko wtyczka

skrzyni rozbierac nie chce prosciej i taniej kupic cala skrzynie i zamienic od ktorego rocznika byl elektroniczny licznik? od 97?

swoja droga zly jestem bo stare Imprezy i gen 93-96 nie robily takich niespodzianek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż instalację przy czujniku bo najprawdopodobniej kable oberwane lub zaśniedziały,czujnik żeby wymienić to raczej nie trzeba skrzyni rozbierać,w sobotę będę na warsztacie i tam chyba jeszcze mam skrzynię z subaru SRX to ci zrobię zdjęcia i ewentualnie wykręcę czujnik,pozdro

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jeszcze była,jakby co to mam te twoje czujniki,pozdro.

wiec tak

czujnik wyjety sprawdzone wiertarka ze nie dziala, krecilismy a licznik ani drgnie

masz czujnik dokladnie taki jak u mnie z wystajacymi kabelkami podaj cene na PW

dzis czekam jeszcze na info bo maja mi wsadzic czujnik lepszy z nowszej wersji tylko czekam na wtyczke jak nic nie wyjdzie to pewnie wezme twoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone wiertarka

jak? :shock: ja mam czujniki z SRX '98 i to są takie króciutkie czujniki bez żadnych zębatek ani trybków,z wystającymi kabelkami,nie byłem pewny który jest od prędkościomierza więc wykręciłem oba,mają różne kolory wtyczek,podaj kolor wtyczki i adres na PW i wyślę ci to za free,postawisz piwo przy okazji :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...