Jump to content

Poszukuje logów AFR

motorajdy

Recommended Posts

Witajcie

kupiłem sobie miernik Innovate LM2,

czy ktoś z Was posiada i mógłby mi przesłac logi AFR sprawnej imprezy najlepiej GT, chciałbym porównac to ze swoimi, bo nie dokońca jestem pewien jak teoria ma sie w praktyce w Subarakach, jakie AFR jest juz niebezpieczne (za ubogo, przy jakich parametrach)

z góry wielkie dzięki

motorajdy@wp.pl

Witajcie

kupiłem sobie miernik Innovate LM2,

czy ktoś z Was posiada i mógłby mi przesłac logi AFR sprawnej imprezy najlepiej GT, chciałbym porównac to ze swoimi, bo nie dokońca jestem pewien jak teoria ma sie w praktyce w Subarakach, jakie AFR jest juz niebezpieczne (za ubogo, przy jakich parametrach)

z góry wielkie dzięki

motorajdy@wp.pl

Nie mam logów bo ten szajse lm2 do tej pory nie loguje się w programach których używam. Współpracuje z obd2 beznadziejnie a od trzech miesięcy muszę go podpinać pod kompa dla wizualizacji bo wyświetlacz się odkleił i przestał działać mimo że listwa jest wpięta.

Pomijam kwestię mini usb, które co jakiś czas od wstrząsów przestanie łączyć i trzeba zaczynać od początku procedurę logowania czyli odłączyć usb, skasować komendę informującą o braku połączenia, zamknąć program logworks. Następnie podpiąć usb otworzyć program logworks, nacisnąć maleńką ikonkę żądania połączenia zatwierdzić wykrycie portu i.... cieszyć się pomiarami.

Calibrację sondy robię pamiętając kolejność komend naciskając odpowiednią sekwencję przycisków testera, bo program logworks nie umożliwia takiej operacji od strony laptopa. Na szczęście wskazuje kiedy jest przeprowadzana.

Musiałem pojechać po tym lm2, bo bardzo się na nim zawiodłem.

Ale masz coś takiego dla wyobrażenia sobie:

type ra v2 total seria, realizowało afr-y z mapy.

Przy 1,25 doładowaniu maf sensor przekroczył limit odczytu.

Pozdrawiam,