Skocz do zawartości

Pytanie do Dyrekcji - Dealerów


suunto

Rekomendowane odpowiedzi

Marka Subaru u większości mężczyzn to marzenia o niespełnionym własnym AWD z gwiazdeczkami... Lecz, jak powszechnie wiadomo - kto nie próbuje ten nie ma! Osobiście o marce mam wyrobione dobre zdanie. Zawsze spotkałem się z fachową obsługą i profesjonalizmem (być może dlatego, iż miałem styczność tylko z wychwalaną w większości postów Krakowską centralą) :D

Jestem młodym facetem, mającym ambitne plany i marzenia, do których dążę z determinacją. Marzenie aby stać się częścią Teamu Subaru (poza posiadaniem tego samochodu) jest chyba pragnieniem niejednego faceta.

Sam raz próbowałem się "wkręcić" do ekipy ale moje CV rozeszło się bez echa:( Jednak nie poddaje się i, w imieniu nie tylko swoim, ale także wszystkich tych, którzy na forum szukają odpowiedzi na ten temat, chciałem skierować pytanko do tych, którym się to udało:

" Jaka była wasza droga do sukcesu (pracy w Subaru), co poradzilibyście młodym ludziom, którzy chcieliby znaleźć się w Waszym gronie?"

Oczywistym faktem jest, iż jest to praca jak każda inna - no może tylko w styczności z niezwykłymi samochodami... :D

 

Liczę na Wasze porady i uwagi krytyczne (może współpraca z Subaru nie wywołuje u Was pozytywnych emocji?? :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...