Jump to content

Solberg w Rajdzie Wielkiej Brytanii

Thanatos
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich ja tu nowy jestem:P

Wczoraj jak zobaczylem solberga jak sie cieszyl to sobie pomyslalem ze ja tez tak bym chcial hehehe

Chlop ma talent i za rok moze dwa bedzie mistrzem

fajnie ze nowa krew wojuje juz w mistrzostwach

jeszcze dojdzie Loeb i Duval to juz bedzie masakra dla strych hehe

Witam.

Solberg bardzo mile mnie zaskoczył swoim wynikiem. Mimo że miał najmniejsze szanse na vice-mistrza (praktycznie matematyczne) to udalo mu się ten cel osiągnąć co jest napewno życiowym sukcesem. Zobaczymy co w przyszłym sezonie zaprezentuje. Dla mnie będzie on czarnym koniem MŚ 2003. A co do tego zdjecia to mi sie wydaje, że to jakiś Lancer jest :)

Już od dłuższego czasu Petter pokazywał że słaby nie jest no i w końcu wygrał rajd ( co prawda dzieki pechowi Gronholma ale wygrał) i gratuluje dla niego za vice bo zasłużył na to , co do przyszłego sezonu to mam nadzieje że subarka powalczy z tym że konkurencja nie śpi i podejrzewam że bedzie bardzo ciężko wygrac z pugami i cytrynami - pozyjemy zobaczymy .......

Witam wszystkich fanów Subaru :-)

To jest mój pierwszy wpis na forum, w którym chciałem jednocześnie pogratulować Petterowi wicemistrzostwa świata. W następnym sezonie może być tylko lepiej :)

Gronholm jest na pewno świetnym kierowcą, zauważcie tylko że nie miał właściwie żadnych problemów ze sprzętem w odróżnieniu od Solberga.

Może więc "maszynka" jest trochę niechlujnie przygotowana. przecież cywilne wersje Subaru w rankingach ADAC biją na głowę Peugeota. Czyżby firma się nie przyłożyła. Proponuję zostawić kierowców w spokoju a przyznać niestety że to Peugeot pobił Subaru. Piszę to z ciężkim sercem ale obserwowałem wszystkie bez wyjątku etapy tych mistrzostw i żal mi było Solberga jak co chwilę rzucał mięchem gdy coś przestawało działać.

Pech? a może nie?

Siwy łeb

WB: jak Ci to ulzy to zmien posta na "stajnia przygotowujaca Peugeoty do rajdow pobila Prodrive'a", bo jak wiemy, samochody WRC maja malo do czynienia z koncernem - wszystko zalezy od stajni.

A poniewaz prodrive ma teraz wiele innych rzeczy na lbie (Ferrari 550 Maranello Challenge), to juz sie nie przykladaja tak do WRC... :roll:

Zgadzam się z przedmówcą. :D

Solberg nie mógł wygrywać, ponieważ rajdówki Subaru były w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Takie w każdym razie odnosiłem wrażenie oglądając relacje z RSMŚ. Jestem jednak w 100 % pewien, że chorobę wieku dziecięcego mają już za sobą (czego dowodzi chociażby RAC) i przyszedł wreszcie czas na zwyscięstwa...!!! Impreza WRC 03 będzie na pewno nie tylko ładniejsza, ale i lepiej dopracowana, szybsza, mniej awaryjna i Subaru w 2003 skopie tyłki konkurentom, czego jej z całego serca życzę !!!!!!!!! 8)

Hmm, w stanie pozostawiającym wiele do życzenia? Zalezy od punktu widzenia, byly to jedyne rajdowki mogace nawiazac walke z pugami w tym sezonie, wiec, owszem, mogly byc lepsze, ale ja bym to i tak uznal za pewne usatysfakcjonowanie....

Skaład się napewno nie zmieni. A jeżeli wrc 02 byo niedopracowane to co maja powiedzieć hujtaje i miśki ??? Niska pozycja Subaru w generalce jest wynikiem częstych dzwonów Pettera i Big Maka na początku sezonu a nie niedopracowania samochodu. Zwłaszcza Makinen miał dużego pecha bo gdyby nie jego przygody Subarak dojeżdżałby do mety. Przesledźcie dokładnie rajdy od początku sezonu i zaóważcie że w większości przypadków niedojechania do mety przyczyną był kierowca a nie ImpreZa :!:

otóż to... co tam będziemy marudzić, jak i tak wiadomo, że subaru jest the best of the best, samochód skazany na sukces, jeżdźąca legenda, kwintesencja tego, co może być w motoryzacji najlepsze... a jak ktoś się nie zgadza, to przyjade i mu wytłumacze, dlaczego powinien zmienić zdanie.... :)

pozdr