Skocz do zawartości

Solberg w Rajdzie Wielkiej Brytanii


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja tu nowy jestem:P

 

Wczoraj jak zobaczylem solberga jak sie cieszyl to sobie pomyslalem ze ja tez tak bym chcial hehehe

Chlop ma talent i za rok moze dwa bedzie mistrzem

fajnie ze nowa krew wojuje juz w mistrzostwach

jeszcze dojdzie Loeb i Duval to juz bedzie masakra dla strych hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Solberg bardzo mile mnie zaskoczył swoim wynikiem. Mimo że miał najmniejsze szanse na vice-mistrza (praktycznie matematyczne) to udalo mu się ten cel osiągnąć co jest napewno życiowym sukcesem. Zobaczymy co w przyszłym sezonie zaprezentuje. Dla mnie będzie on czarnym koniem MŚ 2003. A co do tego zdjecia to mi sie wydaje, że to jakiś Lancer jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu Petter pokazywał że słaby nie jest no i w końcu wygrał rajd ( co prawda dzieki pechowi Gronholma ale wygrał) i gratuluje dla niego za vice bo zasłużył na to , co do przyszłego sezonu to mam nadzieje że subarka powalczy z tym że konkurencja nie śpi i podejrzewam że bedzie bardzo ciężko wygrac z pugami i cytrynami - pozyjemy zobaczymy .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Subaru :-)

 

To jest mój pierwszy wpis na forum, w którym chciałem jednocześnie pogratulować Petterowi wicemistrzostwa świata. W następnym sezonie może być tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gronholm jest na pewno świetnym kierowcą, zauważcie tylko że nie miał właściwie żadnych problemów ze sprzętem w odróżnieniu od Solberga.

Może więc "maszynka" jest trochę niechlujnie przygotowana. przecież cywilne wersje Subaru w rankingach ADAC biją na głowę Peugeota. Czyżby firma się nie przyłożyła. Proponuję zostawić kierowców w spokoju a przyznać niestety że to Peugeot pobił Subaru. Piszę to z ciężkim sercem ale obserwowałem wszystkie bez wyjątku etapy tych mistrzostw i żal mi było Solberga jak co chwilę rzucał mięchem gdy coś przestawało działać.

Pech? a może nie?

 

Siwy łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB: jak Ci to ulzy to zmien posta na "stajnia przygotowujaca Peugeoty do rajdow pobila Prodrive'a", bo jak wiemy, samochody WRC maja malo do czynienia z koncernem - wszystko zalezy od stajni.

A poniewaz prodrive ma teraz wiele innych rzeczy na lbie (Ferrari 550 Maranello Challenge), to juz sie nie przykladaja tak do WRC... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. :D

Solberg nie mógł wygrywać, ponieważ rajdówki Subaru były w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Takie w każdym razie odnosiłem wrażenie oglądając relacje z RSMŚ. Jestem jednak w 100 % pewien, że chorobę wieku dziecięcego mają już za sobą (czego dowodzi chociażby RAC) i przyszedł wreszcie czas na zwyscięstwa...!!! Impreza WRC 03 będzie na pewno nie tylko ładniejsza, ale i lepiej dopracowana, szybsza, mniej awaryjna i Subaru w 2003 skopie tyłki konkurentom, czego jej z całego serca życzę !!!!!!!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaład się napewno nie zmieni. A jeżeli wrc 02 byo niedopracowane to co maja powiedzieć hujtaje i miśki ??? Niska pozycja Subaru w generalce jest wynikiem częstych dzwonów Pettera i Big Maka na początku sezonu a nie niedopracowania samochodu. Zwłaszcza Makinen miał dużego pecha bo gdyby nie jego przygody Subarak dojeżdżałby do mety. Przesledźcie dokładnie rajdy od początku sezonu i zaóważcie że w większości przypadków niedojechania do mety przyczyną był kierowca a nie ImpreZa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to... co tam będziemy marudzić, jak i tak wiadomo, że subaru jest the best of the best, samochód skazany na sukces, jeżdźąca legenda, kwintesencja tego, co może być w motoryzacji najlepsze... a jak ktoś się nie zgadza, to przyjade i mu wytłumacze, dlaczego powinien zmienić zdanie.... :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...