Jump to content

Pilnie potrzeba zdjęcia wolnego ssaka


Kamzool

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! Potrzebuje na już zdjęcie wiązki elektrycznej Imprezy 2.0 115km 1995-1999 w silniku. Jeśli macie chwile wolnego czasu i chcecie pomóc koledze, prześlijcie na ten wątek zdjęcia lub jakieś pomocne linki. Dzisiaj jadę uzbrajać auto, bo przyjechało od blacharza-lakiernika i komora silnika od strony kierowcy jest całkiem pusta. Proszę o zdjęcia jak m/w poprowadzić te kable. Zrobiłem błąd, że rozbierając auto nie porobiłem zdjęć :/ Robie to po raz pierwszy w życiu. Z góry dziekuje i postaram się odwdzięczyć jak będzie okazja.

 

-- Pt sty 28, 2011 11:10 am --

 

Właściciele wolnych ssaków..weźcie aparat, podnieście maskę i zróbcie zdjęcia jak idą kable z silnika do kabiny (strona od kierowcy) Plizzz.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki..podrukowałem sobie schematy, ale nie ma to jak zdjęcie...wszystko widoczne i czytelne, z pewnością bardziej niż czarne kreski schematu ;) Ale pięknie subarynkę mi zrobili...:) Jestem podjarany do tego stopnia, że mi się przyśniła dzisiaj :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ci to pomoże to wtyczki są inne do każdego gniazdka i niemożna ich pomylić a wiązka jest kształtowana do budowy silnika,więc jeśli nic nie będziesz naginał na chama to sama cię poprowadzi,pozdro i powodzonaka.

Link to comment
Share on other sites

Wystarczyło, że rzuciłem okiem i już nie musiałem tych zdjęć brać do garażu ;) Miałem jeden problem...gruuuba wiązka i dwie dziury, jak poprowadzić. Tak się zastanawiam, czy taka fotorelacja ze składania imprezy nie przydałaby się na forum...Nawet jeśli tak, to już sporo zrobiłem od "golasa" :/ i nie wiem czy jest sens wskakiwać z fotorelacją w trakcie zamiast od początku. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...