Skocz do zawartości

Wycieraczki ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak:) MotGumy są bardzo dobre mam je od miesiąca i naprawdę są świetne :D Cudze chwalicie swego nie znacie :) Polecam nasz polski wyrób:) Nie wiem tylko jak jest z trwałością. Okaże się :) Mi Valeo trzymały półtora roku:) Tylko, że ja korzystam jeszcze z magicznej rzeczy nanotec na szybę i wtedy powyżej 80km/h nie używam wycieraczek:) Działa i przy 50km/h :) Koszt tego to 35zł :) i przez rok działa:) A! I w zimę też to zdaje egzamin tzn: szron, lód i śnieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piórka jakie by nie były, wytrzymują moim zdaniem sezon zimowy, jezeli cały, to już jest wynik...trwałość gumek zależy też od wieku i stanu szyby, jasne że środki chroniące szybę jakąś chemiczną substancją przedłużają ich życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ ja korzystam jeszcze z magicznej rzeczy nanotec na szybę i wtedy powyżej 80km/h nie używam wycieraczek:) Działa i przy 50km/h :) Koszt tego to 35zł :) i przez rok działa:) A! I w zimę też to zdaje egzamin tzn: szron, lód i śnieg :)

Kiedyś (ponad 5 lat temu) korzystałem z podobnego wynalazku (produkt chyba angolski :mrgreen: znaczy UK).

Był fajny, ale .... trzeba było to robić często (min. raz na miesiąc) i ...... zniknęło to z polskiego rynku :sad:

Szybkie googlnięcie spowodowało moje zainteresowanie tym NANO ustroistwem.

Jak ktoś wie coś więcej proszę o info.

Może są profesjonalne warsztaty - żeby rączek sobie nie brudzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...