Skocz do zawartości

Wycieraczki ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Temat banalny aż do bólu. Dopóki jeździłem na oryginalnych było ok. Ale... kupując ostatnio w jakiejś stacji benzynowej zwykłe za szrotowe pieniądze "cieszyłem" się nimi miesiąc. Po miesiącu do wywalenia. Piórka się rozjechały. Potem kupiłem inne w jakimś sklepie moto ale też no name. Kiepskie jak cholera (zbieranie deszczu tragedia o śniegu nawet nie myślę), już mi się wydaje że wydziwiam ale qrde może są jakieś porządne produkty nawet w tym segmencie ? Wydam więcej jeśli ktoś zarekomenduje coś z własnego doświadczenia.

A zatem jakie wycieraczki-piórka do Subaru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat banalny aż do bólu. Dopóki jeździłem na oryginalnych było ok. Ale... kupując ostatnio w jakiejś stacji benzynowej zwykłe za szrotowe pieniądze "cieszyłem" się nimi miesiąc. Po miesiącu do wywalenia. Piórka się rozjechały. Potem kupiłem inne w jakimś sklepie moto ale też no name. Kiepskie jak cholera (zbieranie deszczu tragedia o śniegu nawet nie myślę), już mi się wydaje że wydziwiam ale qrde może są jakieś porządne produkty nawet w tym segmencie ? Wydam więcej jeśli ktoś zarekomenduje coś z własnego doświadczenia.

A zatem jakie wycieraczki-piórka do Subaru ??

 

EDIT - poprawki faktów :)

 

Od końca czerwca używam Valeo Silencio - kupione w Feu Vert i są zupełnie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe valeo, czy bosch będą działały tak samo dobrze. A każdy "no name" to będzie jednorazówka, na czas pomiędzy kupieniem jej na stacji benzynowej, a najbliższą okazją do wybrania się do sklepu motoryzacyjnego / serwisu / supermarketu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ten temat przewijał sie juz przez forum, niestety nie moge znalesc w jakim topicu, ale z tego co pamiętam to była tam mowa o jakichś śmiesznie tanich wycieraczkach(albo samych gumach) w marketów i ponoć świetnie sie sprawowały. Nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba Pumex coś o tym wspominał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wlasnego doswiadczenia polecam nastepujace piora wycieraczek:

-Bosch twin(w czarnym pudelku) napewno nie kupowac bosch w szarym pudelku(robione na rynek wschodni ;) )

-Valeo - ja jezdze i sciagaja wode bardzio ladnie

-Valeo XTRM i Alca Heyner - to nowe rodziny plaskich wycieraczek,aby je zamontowac do stadartowych ramion wyciraczek trzeba to zrobic przez specjalne adaptery(w kpl.z wycieraczka) i wg mnie to jest ich jedyna wada-wygladaja smiesznie na standartopwym ramieniu,ale sprawdzaja sie znakomicie przede wszystkim dlatego, ze opor powietrza dociska jej na calej dlugosci do szyby.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki tylko TRICO

http://www.tricoproducts.com/

Kto raz spróbuję to się przekona, że Valeo i inne Bosch syfy mozna wyrzucić .

Kiedyś były dostępne tak zwane "warsztatówki"-wycieraczki opakowane jedynie w foflię za połowe ceny=ok 25zł, takich samych w "ładnym" pudełku. Wersja silikonowa kosztuję wiecej ok 70zł. Ceny za 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skosna jezdze przynajmniej kilka razy w tygodniu, ale jakos tego sklepu nie widzialem.

ale slyszalem o nim juz wiele razy, chociazby od piotra.

jak chodzi o wycieraczki, to ja jestem bardzo zadowolony z tych kupowanych w jc auto.

maja bardzo rzucajace sie w oczy (jaskrawy zolto-zielony) zabezpieczenia gum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...