Jump to content

SKRADZIONO LAWETĘ KOCH

JKmotors

Recommended Posts

Witam. No i stało się :(. Tutaj zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/jacekkowalewski/NaLawecie#

Szczęście, że sama laweta, bez tego na górze...

Cechy szczególne:

- dorobione lampy boczne, i obrysy

- mechanizm mocowania najazdów tak, aby nie hałasowały (domowej roboty)

- Naklejki KOCH

- pełna płyta, typ szwajcarka (koła pod lawetą)

- dodatkowe uszy metalowe na szelkowe pasy - nie ma takich drugich, widać na zdjęciach. 8 sztuk.

Miejsce: Raszyn, dzisiaj pomiędzy godziną 3 a 5 rano.

Wszelkie informacje mile widziane, nagroda.

Specjalnie zakładam oddzielny temat, żeby jak najwięcej użytkowników przeczytało. Bardzo proszę moderatorów o przeniesienie jeżeli jest specjalny dział, wrzucam informacje na szybko i jadę na policję skłądać dalsze zeznania.

Może ktoś zobaczy w ogłoszeniu w przyszłości. Mam od niej dokumenty, więc jeśli znajdzie się w ogłoszeniu, to albo będą przebite numery, albo bez prawa rejestracji.

Dzięki i pozdrawiam :(

Dzieki za przeniesienie.

Mnie też :evil:

Zwłaszcza, że włożyliśmy z Tatą w nia strasznie dużo pracy. Piszę, może ktos się ślizgał po krakowskiej, albo w okolicach Raszyna i rzuciła się w oczy... Policja zbada monitoringi, ale nie przypuszczam, żeby coś znaleźli, to jak igła w stogu siana...

THX

No straszna lipa... :(. Okazało się, że gdyby nie była zarejestrowana, to obejmowało by ją ubezpieczenie domu (byłaby przedmiotem), a jako, że jest to obejmuje ją AC, którego nie ma :evil:

Więc kochane PZU wypłaci z tego zdarzenia ewentualnie pieniądze za kłódkę :evil:

Ech, cienko...

OFFTOPIC: Paweł, rozmawiałem z ym moim znajomym w Twojej sprawie i powiedział, że narazie nie da rady... Zadzwonie do Ciebie pod koniec tygodnia, i ustalimy jak z wyjazdem będzie. Napiszesz PW jak było na marymoncie? Thx...

-- 26 sty 2011, o 14:48 --

UP UP, póki świeży temat, niech będzie chwilkę na górze... Może ktoś coś...

Jacek, ale cios, mojemu szefowi ukradli ostatnio silnik Merkurego z pontonu, uzywal jeden sezon, tez z posesji i wlasnie nad ranem, dziury rakiem porobili w ogrodzeniu i pyk.

Popytaj moze wsrod miejscowej sklepowo-szlacheckiej ludnosci :roll: :wink: