Skocz do zawartości

RYBNIK mini spot ! ! !


_bastek_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chłopaki za mega spota...kameralnie ale niezwykle milo sympatycznie i wesoło...Gdyby jeszcze tylko chrupek nie foszył byłoby cudnie...

Jutro rozbieranko dolotu i czyszczenie przepustnicy i reszty...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zgodnie z obietnicą sprawdziłem tor w Brnie. Najbliższy wolny termin to 27 sierpień. Tor superowy i wychodzi że kultowy. 5,5 km długości , 74 m różnica wysokości... Info , z roku 2012 ale z ciekawostkami tutaj.

Koszt lajtowy bo 550 Kć czyli 36 zela za 25 min.  W tym dniu (27.08)  są tylko dwie jazdy. o 18.00 i 18.30. Nie wiem jeszcze jak z dodatkowymi ubezpieczeniami "jakby co" ... Trasa z Rybnika autostradą 2,5 godz. plus winieta (10-cio dniowa ok 62 zł) lub nie autostradą o godzinkę z hakiem dłużej.

 

Na wrzesień na razie terminów nie ma a 25 października jest dzień otwarty i dużo atrakcji...

Pzdr

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :)

 

Ja też dziękuje za wczorajszego spota, było miło sympatycznie i wesoło ;) w szczególności  "jednoręki bandyta" w gokarcie  :puchar:

 

post-16052-0-53335400-1438595863_thumb.jpgpost-16052-0-96579900-1438595765_thumb.jpgpost-16052-0-29631600-1438595652_thumb.jpg

 

 

Ciekawe czy się wybierzemy czy skończy się na rozmowach ;) ja oczywiście jestem za ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...