Jump to content

Ta o istocie źródła...

BartZ

Jeśli Subaru to:  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tak sobie czytam różne tematy, szczególnie te o 2.5t :twisted: , te o nowych projektach oraz o trudności w podejmowaniu decyzji przed zakupem subaru, szczególnie pierwszego w życiu i to wszystko sprawia, że nasuwa mi się pytanie o to jakie źródło napędu preferują subarowicze...

Nie chodzi mi tutaj o pojemności, ale starcie N/A vs Turbo.

No to co wolimy? :wink:

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja uwazam ze jedno i drugie. Sam chciałem kupić nieturbo, przypadkiem kupiłem turbo i następne będzie turbo albo H6 a to nieturbo. No chyba że np. kobita by chciała forka to wtedy tez raczej nieturbo. Więc jedno i drugie może być fajne

No chyba że np. kobita by chciała forka to wtedy tez raczej nieturbo. Więc jedno i drugie może być fajne

Jak do Forka wrzucą H6, to dopiero będzie fajnie :twisted: :wink:

a boxer diesel sie nie kwalifikuje?

Jak nie, jak tak. Przecież to TURBO :twisted:

Ale co to za turbo :P No ale niech wam bedzie ostatecznie :wink:

Turbo turbo... :mrgreen:

Choć z drugiej strony jakby był taki 2.0 D N/A (odpowiednik np. SDI), z 80KM, milion przebiegu bez problemów, zero kłopotów ze sprzęgłem i takie tam... mhm, ciekawe... :twisted::mrgreen: :wink:

Przede wszystkim subi powinien być mocny - tak ponad 200KM, a nie jakieś marne 165 jak mój NA. :cry: . A czy turbo czy N/A to sprawa drugorzędna. No i - narażę się wielu- z pewnością nie diesel. :?

Przede wszystkim subi powinien być mocny - tak ponad 200KM, a nie jakieś marne 165 jak mój NA. :cry: . A czy turbo czy N/A to sprawa drugorzędna. No i - narażę się wielu- z pewnością nie diesel. :?

Niekoniecznie narazisz, ale z pewnością wiele osób się z Tobą nie zgodzi, niektórzy po prostu preferują diesla i od jakiegoś czasu mają wybór.

Przy zachowaniu średnio-umiarkowanych pojemności można osiągnąć pewne moce, potem już tylko turbo, poza tym dochodzą jeszcze względy ubezpieczeniowe.

Okej, nie chodzi o to, ze Wam nie wierze, ze diesel jest turbo, ale o to, ze (przynajmniej dla mnie) to robi roznice, jak pochwalisz sie kumplom:

- Mam turbo-diesla :)

lub

- Mam turbo-benzyniaka :)

Teraz wszystko jest turbo dieslem - a silnik benzynowy z turbo - to mimo wszystko pewien rarytas.

Przynajmniej jak dla mnie i dlatego dla mnie opcja TURBO, to moze byc to co bym bardzo chcial (turbo benzyna) lub to czego bym bardzo nie chcial (turbo diesel) :P

Nabiję se posta... :P :wink:

Kliknęłam już jakiś czas temu 8)

i tak po prostu chciałaś to zrobić bez komentarza? :shock:

Oj nieładnie Aga, nieładnie... :P :wink:

Możesz zgadnąć co kliknęłam :P:mrgreen: :wink:

Lepiej? :wink: