Skocz do zawartości

przeglad rejestracyjny-stacja diagnostyczna


b.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

macie moze jakies namiary na stacje diagnostyczna w warszawie.

konczy mi sie przeglad rejestracyjyn i musze miec nowa pieczatke w przyszlym tygodniu.

najlepiej taki co nie zwali mi napedow jak zacznie testowac hamulce.

no i nie bedzie upierdliwy, bo nie mam katalizatorow, wiec nie wiem jak wypadnie test spalin. kapie troche tez z ukladu wspomagania kierownicy.

oczywiscie moge troche skorumpowac pana diagnoste.

 

dajcie znac gdzie lub jesli macie jakiegos znajomego.

mozna na PW, jak ktos chce zostac anonimowy :-).

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć super sprawdzony wózek (rolki mają specjalną opcję dla napędu 4x4) to naprzeciwko Fortu Wola (przy Połczyńskiej) jest okręgowa stacja diagnostyczna. Tylko zapomnij, że tam Ci coś odpuszczą :-) (i musisz ich od razu uprzedzić, że jest to stałe 4x4).

 

A jak nie to w zasadzie gdziekolwiek pojedziesz i powiesz, że masz 4x4 nierozłączalne to od razu spasują ze sprawdzaniem hamulcy (ew. jeśli mają taką płytę o której wspomina Krzysiek to i owszem sprawdzą - reszta odpuści :-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć super sprawdzony wózek (rolki mają specjalną opcję dla napędu 4x4) to naprzeciwko Fortu Wola (przy Połczyńskiej) jest okręgowa stacja diagnostyczna. Tylko zapomnij, że tam Ci coś odpuszczą :-) (i musisz ich od razu uprzedzić, że jest to stałe 4x4).

 

A jak nie to w zasadzie gdziekolwiek pojedziesz i powiesz, że masz 4x4 nierozłączalne to od razu spasują ze sprawdzaniem hamulcy (ew. jeśli mają taką płytę o której wspomina Krzysiek to i owszem sprawdzą - reszta odpuści :-) ).

 

Spoko odpuszczaja to tez ludzie :D

b. jak bedziesz mial problemy to odezwij sie na PW moze cos pomoge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czesc pracuje w islandi kraju "subaru" i to co mnie dziwi to jakies plyty rolki na przegladach tu poprostu idzie auto na scierzke diagnostyczna jak w polsce bez zadnych "podstawek" i nic sie nie dzieje gadam z gosciem i mowie ze to moze zaszkodzic a on sie smieje i mowi ze wie!!! po czym dodaje ze od 10 lat jak tu pracuje to nic sie nigdy nie stalo .... subi sluzbowe to pozwolilem nic sie nie stalo . wszystkie 4wd full time tak tu badaja nie ma obaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdej stacji mają miernik opóźnienia - tylko ładować go trzeba ze 2 godziny:

po pierwsze nikomu się nie chce go szukać w rupieciarni – niektórzy diagności pewnie już zapomnieli że takie coś jest…

po drugie na pewno nikomu nie chce się czekać...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...