Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
Kiedys dla jaj @Maras przez telefon powiedział mi ze ma w garażu 22B. Zerwałem się z wyra i 3 godziny później byłem na Dolnym Śląsku.
 
22B nie było ale jako nagroda pocieszenia była przewózka pięknym, czarnym TypeR, Colina Clarka. 
 
Nigdy w życiu nie widziałem na żywo oryginalnego 22B. 
No i jak wrażenia z type R ??
Ja miałem okazję jechać type RA I bardzo się mnie podobało ale jednak type R to marzenie sprzed wielu lat. :-)))
A ja dzisiaj to po prostu wielkie szczęście i myślę że poprzez sympatię dla marki oraz mojej skromnej osoby miałem okazję zobaczyć dotknąć to cudo 22B :-)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, pawel320ce napisał:
5 minut temu, chojny napisał:
 
 
Po latach w GT, TypeR lekki szok, TypeRA szok większy a przy innej okazji dostaliśmy na przekazdzkę A-grupową Babkę, czego słowami opisać się nie da. 
 
 

To type RA lepiej jedzie od Type R ???

 

Inaczej. TypeR jest fajnym, szybkim, sportowym autem. RA to taka prawie gotowa N-ka. 

 

Przy obu tych autach Impreza GT to nudne papamobile.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Inaczej. TypeR jest fajnym, szybkim, sportowym autem. RA to taka prawie gotowa N-ka. 
 
Przy obu tych autach Impreza GT to nudne papamobile.
 
 
To mi zabiłeś ćwieka teraz
Kurczę a ja myślałem że type R i RA to bliźniacze auta tylko ilością drzwi się różnią.

To czyżbym miał jednak zmienić i type RA szukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawel320ce napisał:

To mi zabiłeś ćwieka terazemoji4.pngemoji4.png
Kurczę a ja myślałem że type R i RA to bliźniacze auta tylko ilością drzwi się różnią.

To czyżbym miał jednak zmienić i type RA szukać emoji41.pngemoji41.pngemoji41.png

 

 

To dwa różne auta.

 

 

Zalezy do czego potrzebujesz. Jak do upalania to RA, jak do posiadania fajnego auta, które Cię nie zamęczy to TypeR. RA jest naprawdę surowym sprzętem. 

 

Najlepej jak się przejedziesz jednym i drugim, i porównasz żeby sprawdzić, który Tobie bardziej pasuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA jeździłem i mega na mnie wrażenie zrobiło. Naprawdę surowe auto :-)))
Później wsiadłem do swojego SL i kuźwa inny świat hahabab
No ale RA mega pozytywne auto. Szatan taki że szok :-)))
Auta potrzebuje i do upalania ale i też do cywilnej jazdy ale nie dalej niż 200 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawel320ce napisał:

A może ma ktoś type R w domu i dałby mi to obejrzeć przewieźć itd ???
Wtedy bym wiedział czy to dla mnie. emoji4.pngemoji56.pngemoji56.pngemoji56.png

Zapraszam na wiosnę na przejazdzkę.:) Jak bedziesz w okolicy Bydgoszcz/Toruń to daj znać.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Kiedys dla jaj @Maras przez telefon powiedział mi ze ma w garażu 22B. Zerwałem się z wyra i 3 godziny później byłem na Dolnym Śląsku.

 

22B nie było ale jako nagroda pocieszenia była przewózka pięknym, czarnym TypeR, Colina Clarka. 

 

Nigdy w życiu nie widziałem na żywo oryginalnego 22B. 

No to za nie długo zapraszam Cie @chojny Pawełku do mnie,abyś polatał 22b. Jesteśmy po wszystkich ustaleniach z Markiem Gieruszczakiem i będziemy odrestaurowywać Jego orginał. Więc jak go przywieziemy i skończymy to dzwonię do Ciebie ;-)

  • Super! 7
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maras napisał:

No to za nie długo zapraszam Cie @chojny Pawełku do mnie,abyś polatał 22b. Jesteśmy po wszystkich ustaleniach z Markiem Gieruszczakiem i będziemy odrestaurowywać Jego orginał. Więc jak go przywieziemy i skończymy to dzwonię do Ciebie ;-)

Maruś, może daj polatać chojnemu zanim zaczniecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za nie długo zapraszam Cie @chojny Pawełku do mnie,abyś polatał 22b. Jesteśmy po wszystkich ustaleniach z Markiem Gieruszczakiem i będziemy odrestaurowywać Jego orginał. Więc jak go przywieziemy i skończymy to dzwonię do Ciebie ;-)
To jest dopiero przeżycie
Widzisz chojny dzięki fajnej dyskusji i wspaniałym przyjaznym kolegom z forum zobaczysz i przeżyjesz obcowanie z tym dziełem sztuki
Dla takich chwil warto czekać

Proszę zróbcie fotorelację dla potomnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maras napisał:

No to za nie długo zapraszam Cie @chojny Pawełku do mnie,abyś polatał 22b. Jesteśmy po wszystkich ustaleniach z Markiem Gieruszczakiem i będziemy odrestaurowywać Jego orginał. Więc jak go przywieziemy i skończymy to dzwonię do Ciebie ;-)

 

 

Na czas prac przeprowadzam się do Dzierżoniowa!! Jak będziecie mieli auto daj proszę znać, przyjadę zobaczyć przed, w trakcie, cokolwiek, uwielbiam ten moment kiedy wiesz jak auto wyglądało i szok po skończonej pracy, i praktycznie nowe auto wyjeżdżające z "rajdowni". Niby się spodziewasz, wiesz co będzie ale ten moment jest jednak magiczny. Nawet jak to nie Twoje auto. 

 

To się szykuje projekt, mam nadzieję że zrobicie z tego relacje która pójdzie w świat. Drzwi Europy macie już otwarte, tym projektem możecie otworzyć się na cały świat. Nie wiem czy jest ktoś inny kto taką akcje może zrobić lepiej. 

 

O w ten deseń. 

 

 

 

 

 

11 godzin temu, pawel320ce napisał:

Widzisz chojny dzięki fajnej dyskusji i wspaniałym przyjaznym kolegom z forum zobaczysz i przeżyjesz obcowanie z tym dziełem sztuki

 

 

To się nazywa wywołać wilka z lasu i to tego dobrego. 

 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...