Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Martyna tylko GT i kombolot WRX.

 

 

he he i tak sie rodza ploty.To ze miala GT i WRXa to wiedzialem myslalem ze moze jeszcze 22b dołaczylo do kolekcji 8)

 

Na szczęście nie. Po co takiej Furze, taka właścicielka? Żeby przyćmiewała jej urodę? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., nie przeraza Ciebie dostepnosc czesci do 22b ? np zderzaki, blacha ? Bo czesci mechaniczne takie jak lozyska czy inne czesci to mozna dobrac od jakiegos type ra/r ?

 

 

Odpowiem za Marka :mrgreen: : przeraża mnie każdy dzień bez 22B na podjeździe. Reszta do przeżycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., nie przeraza Ciebie dostepnosc czesci do 22b ? np zderzaki, blacha ? Bo czesci mechaniczne takie jak lozyska czy inne czesci to mozna dobrac od jakiegos type ra/r ?

Jest sobie takie ASO w Polsce, ktore dysponuje katalogiem serwisowym do wszystkich JDM-ow, moze transport zamowionych podzespolow nie jest zbyt szybki, ale chyba warto poczekac .

Nie jest do dupowoz na codzien , wiec cisnienia nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., nie przeraza Ciebie dostepnosc czesci do 22b ? np zderzaki, blacha ? Bo czesci mechaniczne takie jak lozyska czy inne czesci to mozna dobrac od jakiegos type ra/r ?

Jest sobie takie ASO w Polsce, ktore dysponuje katalogiem serwisowym do wszystkich JDM-ow, moze transport zamowionych podzespolow nie jest zbyt szybki, ale chyba warto poczekac .

Nie jest do dupowoz na codzien , wiec cisnienia nie ma ...

 

O to to - w całej rozciągłości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A. gratuluje pomysłu i życzę powodzenia :!:

 

Raz żeby tylko popatrzeć na 22B zrobiłem 500 kilometrów ale źli ludzie mnie oszukali i 22B nie było :roll:

 

Tylko raz w życiu widziałem go, w drodze na Nurburgring... piękny samochód.

 

zdjcie033o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w rzeczy samej kolekcjonerskie...

 

120K , no jakiej tragedii z ta cena to znowu nie ma

Nie, oczywiście że nie, jak na auto, które zostało wyprodukowane w raptem 400 sztukach to cena ogólnie porażająca nie jest (powiedzmy w granicach 30 tys. euro), aczkolwiek z drugiej strony mało to też nie jest, zważywszy, że w tych pieniądzach można mieć np. naprawdę spaśne STi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zważywszy, że w tych pieniądzach można mieć np. naprawdę spaśne STi :wink:

 

....lub inne fajne auto, które jednak nie jest 22B.

 

Marzenie o tym aucie jest dla mnie całkowicie zrozumiałe i nawet gdyby obok stało do wzięcia nowiutkie STI MY11 sedan, STI PPP, STI Cosworth, czy jakieś inne cudo innej marki, nawet dużo droższe, to i tak wziąłbym 22B :mrgreen: . Takie zboczenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...