Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedzialem, że to TY :twisted: Lepiej szykuj jakieś napędy dla mnie, żebys sie nie musiał wyśmiewać

 

napędy sie wyczaruje :mrgreen: ale póki co to sie miesiąc nie zgłosiłeś po gazetki SWRT z 1997 roku :mrgreen:

 

nie rozumiem idei przerabiania samochodu kolekcjonerskiego na wyścigówke, psychika mnie nie puszcza

tak sie zastanawiam jaka baza tego samochodu? dystansów nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tej informacji nie mogłem nigdzie znaleźć. W takim razie oryginał 22B musi mieć inne ET fabrycznych felg. Czy ktokolwiek wie jakie?

Ciekaw jestem w takim razie jakie ET ma Marek Gieruszczak w Speedline'ach 2013, bo jeśli są to drogowe wersje, to powinny mieć standardowe 45 albo 48, a jeśli WRC to, jak podaje www.subaruwrcspares.com ET 78 nie pasowały by i Gieru musiałby też używać dystansów, a przecież nie używa. A dokładnie takie jak ON ma pasowaly by do mnie bez dystansów, skoro samo zawieszenie ma te same wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tej informacji nie mogłem nigdzie znaleźć. W takim razie oryginał 22B musi mieć inne ET fabrycznych felg. Czy ktokolwiek wie jakie?

 

 

Inne ET i szersze opony fabrycznie - 235mm.

Ale tez niedawno mi sie wydawalo, ze sa roznice w zawieszeniu - Premo mnie wyprowadzil z tego bledu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szersze opony fabrycznie - 235mm

To akurat wiem, ale te 10 mm w porównaniu do moich 225 to już stosunkowo mała różnica.

A nawiasem mówiąc, właśnie wczoraj na Ebayu UK znalazłem nówki sztuki oryginały BBS z 22B, ale cena tradycjnie killer.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i roznica nieduza, ale gc8 chyba fabrycznie na 205 wyjezdzalo? I dla takich szerokosci kol byl podawany rozstaw kol?

Zreszta w wiekszosci przypadkow max co mozna wygodnie, bez cudowania upchnac w nadkolach gc8 to 215mm.

Wiec juz mamy i tak po 20mm na strone roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest foto jego Compomotive'ów. Jak by ktoś odczytał ET to będzie miał wirtualnego pomuka ode mnie :wink:

9140599e8a52786718fafme.jpg

Zresztą kiedyś go pytałem czy by nie chciał sprzedać tych Speedline'ów, ale sie nie zgodził, a na pytanie o parametry, nie umiał odpowiedzieć - też mi fachowiec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22b ma taki sam zawias (tylko binstein) jak type r a jakoś dystansie nie ma

łeee tez mi nowina , ja dawno wiedzialem ze 22b rozni sie tylko felgami a reszta to zwykly STI/Type R , nie wiedzialem tylko ze to takie cenne info :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=m4gMaxFY5FE

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., To też by byla cenna informacja, ale jak tu być mądrym, skoro z każdej strony inne info :roll:

Wracając do tematu - jak sie maja sprawy oryginału?

 

Trudzi GTNie no, wiadomo, że sama w sobie informacja może nie jest rewelacją, ale w dywagacjach offsetowo-kołowych, tym bardziej przy budowie repliki, jest to bardzo cenne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na forum przegapilem takie COMPO MO5 (biale R-16), co poszly za 1000 zlotych, dotychczas snia sie mi po nocach...

 

nie tylko tobie, pamietam je doklandnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na forum przegapilem takie COMPO MO5 (biale R-16), co poszly za 1000 zlotych, dotychczas snia sie mi po nocach...

 

nie tylko tobie, pamietam je doklandnie :wink:

no ale niedawno wyrwalem nowki BRAIDy za 1,5k, wiec teraz juz mi lzej na duszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pawlascwrc, jak juz pracujesz nad takim projektem, to nie pozaluj i zamow fele z idealnym ET (np. te same BRAIDy)

 

imho takie fele beda ladnie pasowaly :arrow: http://www.braid.es/wheels/products/com ... a_p20.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...