Jump to content

Podłączenie 4 zegara przy słupku.

plasma555

Recommended Posts

Witam,

posiadam 3 zegary w daszku w NewAge :

img1802xf.jpg

By null at 2010-12-22

Mam już pociągnięte kable od EGT i wypuszczone przy słupku. Mam już kubek i wszystko i jedyne czego mi brakuje to kabel żeby go podpiąć pod zasilanie od 3 pozostałych zegarów. Czy wie ktoś gdzie mogę dostać tak długi kabel żeby sięgnął do ostatniego zegara ?

Mam możliwość kupna kabla z ori wiążką ale będę musiał kupić ok 10 x 15cm gdzie 15cm kosztuje 7zł i to jest trochę bezsensu bo wszystko będzie trzeba poprzecinać i lutować a i tak nie da to gwarantu że zrobi się to dobrze...:/

Jak ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić to proszę o info.

Jasiek.

jasiek zasilajacy mozewsz pociagnaz z zegara do zebara

masz galgany wiec przy kazdym zegarze sa dwa zasilajace gniazdka

najszybsza droga wg do pod konsola i kierownica wyciagasz przy slupki i zalatwione

pzdr

zoowty, to jak go pociągnąć mniej więcej wiem. Chodziło mi tylko o to skąd taki długi kabel wziąć.

Oskar, ja mam podpięty BOOST pod światła a on daje napięcie do kolejnych dwóch. Ten 4 musi być też podpięty pod boost ewentualnie pod trzeci zegar gdzie jest miejsce do podpięcia kolejnego.

piter, na prawdę potrafisz coś takiego zrobić? Miałbyś końcówki p&p do wpięcia się pod zegarki AG ? Potrzebowałbym hmmm... od słupka do konsoli środkowej... myślę że ok 1m ?