Jump to content

Mata bagaznika do forka 99

traper74

Recommended Posts

Witam .

Mam do kolegów pytanie dotyczące maty magażnika z tworzywa do Forestera 99 . Szukam takowej ale wszystko co jest dostępne dotyczy modelu od 2002 w górę . Dzisiaj na mobile oglądałem forka z wykładziną z tworzywa wypełniającą całą przestrzen bagażnika czyli praktycznie do samej rolety . Widniał tam napis SUBARU i zapewne jak mniemam dostępna będzie tylko w oryginale . Może ktoś takową widział albo ma namiar gdzie można cosik takiego kupić do tego modelu . Ta z tym małym rantem też ujdzie ale z racji tego , że często jeżdzę do lasu własnie ta bardzo wysoka byłaby najlepsza . Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

mata<2002 pasuje do forka 99. Ja taką kupiłem jest ok. :)

bo roczniki 1997 - 2002 to w zasadzie te same auta ,ta sama płyta podłogowa, ta sama buda, z delikatnymi różnicami. traper74, pisał , że znajduje tylko maty >2002. traper74, kolega lukciosti, podał Ci już namiary na odpowiedni wątek , który powinien pomóc.

Dzięki wielkie za wskazówki.

Te , które polecił kolega lukciosti są zajefajne i takich szukałem ale cena jest powalająca . Miałem cichą nadzieję , że bedę w przedziale 400-500 PLN , a tu prawie tysiaka trzeba położyć :shock: