Skocz do zawartości

Poscig policyjny za Subaru.


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takimi rzeczami to isę raczej nie powinno chwalić

 

Ja się tym nie chwalę. Jeżdżę tak codziennie na tym samym odcinku. Widoczność kilkaset metrów, spaść może spadochroniarz. I nie chodzi tu o wyrabianie sobie jakiejś opinii tylko o to że skoro mogę to robić codziennie a oni tams ię podniecają że do tak porażającej prędkości rozpędził to mnie to śmieszy. Dziś będę jechał do Krakowa, znowu Sejem i pewnie tez osiągne parę razy prędkości od których by Ci komentatorzy dostali zawału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajnie jest szczegolnie na sliskim :

 

:-DDDDDDD

 

 

szczególnie jak masz stjunowane korektory hamowania i auto się ustawia z hamulca bokiem ;-)

mi sie to podoba :) jestem juz do tego przyzwyczajony... a jezdze juz tak chyba ze 3 lata :) zima fajnie sie jedzie... odpowiednio trzeba nacisnac hamulec i boczkiem... heheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima fajnie sie jedzie... odpowiednio trzeba nacisnac hamulec i boczkiem... heheh

 

A jak z lewej smiga :twisted::twisted::D

 

 

W zimie dojeżdżasz do winkla, skłądasz od winkla z ldewej i z przeciwskrętu i trzymając lewą boczkiem przez winkiel :-)))) Ale jednak wolę miec napęd na właściwe koła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to ze tylne kola w znacznym stopniu (w wyniku przenoszenia masy) traca przyczepnosc z nawierzchnia.

 

 

Jak w każdym aucie..

 

Azrael, jak ci sie chce to zobacz ... http://www.auto.komnata.pl/pliki/multim ... ypolll.mpg od 36 sekundy do 50 jest kilka akcji tylko z lewa 0 recznego

 

Po rajdzie looknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde poll, dales czadu :) Super filmik, jakos zaczely podobac mi sie teraz seje, heheh. Fajnie ze posiadasz jakies umiejetnosci. Gratuluje swietnej zabawy

Pozdr.

 

dzieki bardzo :) milo to slyszec :) a co do samej jazdy... wg mnie liczy sie frajda... a taka zabawa samochodem wlasnie mi to daje :) choc nieraz trzeba na czas :mrgreen: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko fajny pościg on legasiakiem uciekał?? Chamsko go pod domem(?) złapali :x

 

chamsko to go rzucili na maske jakiegos innego samchodu (w domysle wlasciciela domu) ... jakby nie mogli 2 metry dalej o radiowoz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...