Skocz do zawartości

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko moze byc na fakturę !

Kochani my nie robimy was w jajco tylko koszty sa niestety wysokie.

Wynajem od agencji mienia wojskowego to ok 2000 klocki brutto,koles z równiarką ok 1000,catering,ok 1000, piaskarka 500...kochani to naprawdę nie jest akcja....sti za event... :(

 

ale tak jak pisalem kiedys.ja robię to bo to kocham ale naprawde jesli ktos chce to ja odstąpie udzialy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajem od agencji mienia wojskowego to ok 2000 klocki brutto,koles z równiarką ok 1000,catering,ok 1000, piaskarka 500...

 

Vercik jeśli już piszesz o kosztach to nie zapominaj o rozliczeniach z nami za pługi z ostatniego eventu sobota-niedziela,bo chyba Ci się zapomniało :wink:

 

kochani to naprawdę nie jest akcja....sti za event... :(

 

To fakt a nikt nie zdaje sobie sprawy,że czasem musimy dołożyć do treningu z własnej kieszeni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mróz mamy. Teraz potrzebna część 2, ale jak narazie śniegu nowego nie ma :( chyba, że w NMnP jest inaczej. Ma ktoś jakieś info?
Godzinę temu miałem info telefoniczne od kolegi, który właśnie tam jeździ z Waszką, że warunki są super :-) Wahadełko można ćwiczyć - jest biało i ślisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy sa zawsze przygotowane od zera.Krzysiu u nas jest opcja VIP :twisted: Grill,ognisko,piaskarka,i jesli jest mało sniegu ustawiamy trasę ze słupków których mamy ze 300 :!: ustawianie opon jest uważam dość niebezpieczne ponieważ grozi dachem w razie najechania.

 

Tak czy owak w czwartek i piątek i sobote ma padać snieg więc myślę ze będzie kozak ! 8)

będzie parę ciekawych fur i zawodników z RSMP trenujących przed lotosem ! napewno będzie ciekawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...