Jump to content

Temat rowerowy

radnor

Recommended Posts

Są na forum jacyś doświadczeni rowerzyści?

Wiosna idzie, trzeba zrzucić poświąteczne kilogramy :oops: , rozglądam się za rowerem crossowym/trekkingowym, coś na dojazdy do pracy i wycieczki po ubitych drogach. Poprzymierzałem parę w okolicznych sklepach, ale jak to ze sklepami, w każdym zachwalają to co akurat zalega na stanie. Dziwi mnie tylko, że wszędzie polecają ramę 20" do mojego wzrostu (175cm, noga od wewnątrz 76cm), pasuje akurat przy maksymalnie obniżonym siodełku. Nie lepiej kupić 18 albo 19 i podciągnąć siodełko i kierownicę wyżej i mieć zawsze ten zapas 'w dół'?

Z tych które oglądałem i mieszczą się w budżecie całkiem sensownie wyglądały Saracen Urban Esc, Trek 7.0 i GT traffic, chyba 3.0. Marki chyba mało znane w Polsce, ale może ktoś miał doświadczenia i powie czego unikać?

Wiosna idzie, trzeba zrzucić poświąteczne kilogramy :oops: , rozglądam się za rowerem crossowym/trekkingowym?

Mogę Ci zaproponować Lapierre, rocznik 2007, nowy, z gwarancją, najwyższy model trekingowy. XT, hamulce formula oro. Pozniej sprawdze jeszcze rozmiar ramy czy nie bylaby za duza, ale to chyba 19'.

http://velospec.ru/bikes/lapierre/cheyenne7590-2007

Pieeeekny czarny lakier. Cena katalogowa była chyba 3600, jakbys sie zdecydowal bedzie dobra znizka.