Jump to content

Sylwek 2005 = Forum Spot... :?:

CracowDragon

Wyprzedzanie "na trzeciego" to:  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Co Wy na tą myśl... Wiem, że wiele osób napisze w tej chwili, że jeszcze dwa miesiące zostały do sylwestra, ale...

1) Ja zaczniemy się zbierać na tydzien\dwa tygodnie przed to większość forumowiczów pewnie będzie miała inne plany. Więc nakreślam obraz, że taka propozycja jest...

2) Potem może nie być miejsc na sylwestra na taka ekipę... Myślę tu o wynajęciu miejsca na którym można poszaleć\poślizgać sie samochodem no i następnie przeniść się gdzieś na bibę...

3) ktoś może napisać, że nie liczył się z wyjazdem i nie ma kasy...

Dla tego piszę ten wątek wcześniej... Byłbym oczywiście za tym aby wybrać miejsce dogodne dla wszystkich, tak żeby to nie tylko małopolska część braci forumowej się zjechała, ale może troszkę więcej Subarowego grona...

Miejsce się jeszcze ustali, ale co myślicie o zorganizowaniu czegoś takiego...?? Może Tor Kielce, albo dla odmiany tak jak obiecywaliśmy Tor Poznań tym razem? Monisia proponowała chyba jakieś lotnisko które (o ile dobrze zrozumiałem) można wynająć... Był pomyśł zrobienia SJS'u Sylewestrowego...

Piszcie o sądzicie i gdzie byście chcieli... Jak już pisałem najlepiej miejsca w miarę centralnie umieszczone na mapie...

:mrgreen: :wink:

Hmmm, ja nie tańczę - tylko piję i gadam, więc normalne tłumne imprezy sylwestrowe mnie nie rajcują (pić i gadać łatwiej jest kameralnie, niż na sali zapchanej rozbawionym towarzystwem :twisted: ). Dlatego Sylwestry najchętniej spędzam w domu, z żoną, dzieckiem i telewizorem :wink:

Ale pomysł połączenia tego z upalankiem... eee, to jest, szkoleniem - brzmi interesująco.

Gdyby tak pojeździć - wypić szampana o północy - no i jeszcze chwilę pogadać, pijąc napoje zdrowsze od szampana... a potem może jeszcze w Nowy Rok znowu pojeździć, na dobry początek - i gdyby nie zmuszali do tańczenia... :roll: Hmmmm.

Wstępnie jestem za.

Oczywiście, ostateczna decyzja zależy od kosztów i innej logistyki. Będę czujnie obserwował rozwój tematu.

Myslę, że to byłby dobry pomysł... :) Niesttey takie imprezy cięzko się organizuje, bo co rusz komuś "coś" wypada... :roll: Jesli byłaby to jakas atrakcyjna miejscówka, tzn. nidaleko i gdybyscie zechcieli przyjąć gówniarza bez samochodu (17 lat :P ) to czemu nie. 8) :lol::twisted:

A, no i jak WiS napisał, nie namawiali do tańczenia. :P 8)

No dobra... Tylko teraz napiszcie które miejsca Wam odpowiadają a które mniej, ale możecie dojechać... W Kielcach w zimie nie byłem ale słyszałem i widziałem zdjęcia więc na tej podstawie mogę powiedzieć, że jest fajnie... W poznaniu na torze jeszcze nigdy nie byłe, a to co Moniqa proponowała to nawet nie wiem gdzie jest... Tylko coś Moniś ten temat opuszcza... Może macie jeszcze inne propozycje... Jednym słowem, czekam... :mrgreen:

no dobra..ja wspominałam o Kamieniu Śląskim k/Opola..tam jest lotnisko wojskowe, odbywały sie tam m.in eliminacje WSMP i imprezy np Subaru Emotion..zaraz za brama jest zabytkowy hotelik..jak odnajde zdjęcia z mojego rajdowego powitania roku tam to wkleje..miejsce jest fajne..i tak w miare blisko dla każdego...

To sylwestrowe upalanie.... to dobre jest... jestem bardziej za placem niz torem - bedzie mozna badziej sie powyglupiac, posmiac i pobawic... natomiast co do czesci imprezowej to zgadzam sie na wszystko gdzie jest muzyka, jedzenie, picie i miejsce do spania. :twisted:

No to robi się jakiś zarys... Wesoły jest chętny na lotnisko, OGS chce plac, więc lotnisko powinno być ok, Ja też się piszę... a w tą lokalizację pewnie jeszcze trochę ludzi przyjedzie... :twisted: No to czekamy dalej... Pamiętajcie tylko, że trzeba jeszcze zarezerwować, a w ostatniej chwili to będzie guzik, a nie lotnisko... :wink:

Hmmm... Ja do Opola się raczej nie zwlokę, za leniwy jestem, ale jakby Wam coś nie wypaliło - i padło ostatecznie na Miedzianą Górę... :twisted: , to się pewnie wtedy wyrwę Małżonce albo nawet z Małżonką :wink:

Jestem jak najbardziej za. Chętnie zsumuje przyjemne z pozytecznym. Jeśli chodzi o Sylwestrowego SJS'a to Kielce bo jest jako takie zaplecze noclegowe no i tor. Albo Bednary bo dużo miejsca ale z zapleczem noclegowym nie wiem jak.

piszac plac... mialem na mysli rowniez lotnisko (taki duzy plac) ... nawet lepsze lotnisko byle nie bylo dziur czy drastycznie laczonych plyt...

WiS, przeciez do Opola nie masz w cale daleko...

WiS, przeciez do Opola nie masz w cale daleko...

Fakt... masz tam zaledwie 4.724.409 cali :twisted::mrgreen:

Podpisano: Deputy Owoc :wink: :mrgreen:

PS. Liczba jest dokladna - przeliczylem 120 km trasy Kielce - Krakow na cale 8)

Do Opola daleko nie mam... Ale - jak pisałem - w kwestiach Sylwestra to ja raczej domator jestem... :roll: :wink:

WiS będziesz miał jak w domu... Spanie jedzenie, nawet dla poprawienia wirygodności zagwarantujemy Ci opierunek (chciażbym sam miał prać ręcznie = za dziury nie odpowiadam :wink: ) jednym słowem jak u Pana za piecem... :twisted:

Rozumiem, że "w ciemno" zakładasz, że pranie ciuchów po imprezce będzie niezbędne...?

Myślisz, że dopiero po będzie potrzbne... :?: :twisted: Po bedziemy prać, ale wątpię, aby ubrania tak długo wytrzmyły w czystości... DAĆ TO SYLWEK... :lol: 8)

Hmmmm... To brzmi zachęcająco...

Przemyśl to... :wink:

zagwarantujemy Ci opierunek

Rozumiem, że "w ciemno" zakładasz, że pranie ciuchów po imprezce będzie niezbędne...?

Hmmmm... To brzmi zachęcająco... :twisted:

A może zwyczajnie po gębie spiorą?

M.

Ja bym sie sklanial bardziej na wynajecie jakiegos duzego domku tylko dla nas... i zorganizowanie jakies placu osniezonego :twisted:

• 3 weeks later...

Już mamy listopad a decyzji żadnych... obawiam się o powodzenie tego przedsięwzięcia... Czy ktoś się może obudził :roll: Bo za niedługo to wszyscy się obudzimy ale z ręką w nocniku, jeżeli chodzi o sylwestra forumowego... :shock: Jeżeli mam czegoś szukać, pytać o koszta, rezerwować to niech się ktoś wypowie bo nie bardzo widzę zainteresowanie... :wink:

OGS ciężko jest o taki plac... dzwoniłem już w parę miejsc i mi powiedziano, że nie wynajmą dla takich celów... :evil: