Jump to content

Schemat podlonczen podcisnien Impreza GT

erik_1979

Recommended Posts

No na serio bo ja nie miec Polskich literkow :oops:

"Podlaczen" brzmi w sumie moze nawet lepiej

A wyobraz sobie jesli chcialbym przekazac komus wiadomosc iz ide wlasnie do lazienki zeby sie myc w wannie napisal bym ze ide sie "kapac"

Polskie znaki to nie problem, wiele osób przecież tak na forum pisze - każdy się z kontekstu domyśli o co biega, wymyślanie nowych słów wcale nie pomaga

Nie wymyslam nowych slow pisze poprostu jak soltys krowie na rowie ze sie tak wyraze .

Moze przed rejestracja powinno sie potecjalnemu forumowiczowi postawic warunek zaliczenia egzaminu z pisania po Polsku bez Polskich liter . Bylo by to nawet rozwiazenie .....

I zamiast odpowiedzi na moje pytanie/prosbe , otrzymuje pouczenia z zakresu pisowni ......

Czyzby patronem byl Prof.Miodek ??

Mozna zakonczyc temat . Pozdrawiam

Nie wymyslam nowych slow pisze poprostu jak soltys krowie na rowie ze sie tak wyraze .

Moze przed rejestracja powinno sie potecjalnemu forumowiczowi postawic warunek zaliczenia egzaminu z pisania po Polsku bez Polskich liter . Bylo by to nawet rozwiazenie .....

I zamiast odpowiedzi na moje pytanie/prosbe , otrzymuje pouczenia z zakresu pisowni ......

Czyzby patronem byl Prof.Miodek ??

Mozna zakonczyc temat . Pozdrawiam

I można mieć głęboko w dupie, że jestem analfabetą albo po prostu zwykłym nieukiem.

Ale czy wielka litera czy nie, to mnie już nic nie obchodzi.

Może rozwiąż swoje problemy na angielskim forum lub na onecie po prostu...

przyszłem, pierdłem, rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...