Skocz do zawartości

XXXIX RAJD ŻUBRÓW 22.10.2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy on p. Lipski nie jeździ z pilotem Kuzaja...?

 

Lipski- Wroński. Wroński jest pilotem Czopika. Nie wnikam w ich koneksje finansowe. Chodzi mi o załogi "normalne" z PPZM, bo tam 99,9% załóg to najczesciej kumple i o jakimkolwiek czerpaniu z tego profitów nie ma mowy. Z resztą w MP jest podobnie. Zapewne tylko topowe zespoły płacą jakieś "pensje" a i to nie na 100%. Generalnie na rajdach sie nie zarabia z punktu widzenia zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ALa to nieustające gratulacje ;-) Mam nadzieję że za rok pojedzie mocnym autem w XXXX rajdzie Żubrów po komplet nagród łącznie z generalką.

 

Oficjalnej generalki nikt nie wyjmie przed 60 tym rokiem zycia (współczynnik)

 

Nieoficjalna generalka to Puchar Janusza Kuliga za najlepszy bezwzględny winik na OSach i to o niego wszyscy się ścigają.

Jestem dumny, że stoi u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ALEX

 

Dziękuję za gratulacje

 

(3 puchary i kierownica Zasady)

Szczególne podziękowania dla Andrzeja Lenczowskiego to on jest ojcem tego sukcesu, ja tylko jechałem.

 

rowniez gratuluje. podczas odcinkow bylem na szkoleniu prowadzonym przez ALa.

przez systematyczne konsultacje telefoniczne, cala grupa kibicowala na odleglosc :D .

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael,

Jak dobrze pamiętam to w zeszłym roku obliczenia dokonywane w Kasprowym wieczorem pokazały że jest to osiągalne, ALowi trochę brakowało, ale z szybszym autem realne chociaż trudne.

 

Zasada ma współczynnik 0,87 tzn. z każdych 100s odliczają mu 13s reszte dopowiedz sobie sam bo wiesz o co chodzi w rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza którą jechałem nie miała "dołu"...I właśnie AL mówił mi co mam robić.

 

... i zeby sie evo 8 nie przejmowal bo masz jeszcze 2 miejsca, ze jak dobrze pojdziesz

to kierownica twoja... no i sie nie mylil :D wszyscy przerwali jedzienie/picie jak zaczal

strzelac opisem odcinka z glowy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada ma współczynnik 0,87 tzn. z każdych 100s odliczają mu 13s reszte dopowiedz sobie sam bo wiesz o co chodzi w rajdach.

 

 

Ale jedzie jednak coraz wolniej, w paru miejscach wyglądał na zagubionego i nawet Seat w dieslu był szybszy, myślę że rajdowy kierowca jądący przygotowaną rajdówką na poważnie mógłby próbować. Ale oczywiście raczej mało prawdopodobne żeby to się zdarzyło w najbliższym czasie, choćby ze względów budżetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada ma współczynnik 0,87 tzn. z każdych 100s odliczają mu 13s reszte dopowiedz sobie sam bo wiesz o co chodzi w rajdach.

 

 

Ale jedzie jednak coraz wolniej, w paru miejscach wyglądał na zagubionego i nawet Seat w dieslu był szybszy, myślę że rajdowy kierowca jądący przygotowaną rajdówką na poważnie mógłby próbować. Ale oczywiście raczej mało prawdopodobne żeby to się zdarzyło w najbliższym czasie, choćby ze względów budżetowych.

 

No wiesz....... troszkę mnie zaskoczyłeś swoją wypowiedzią, no nie wiem co mam odpisać... czy znasz kogoś kto ma sprzęta i umiejętności coby mu "klepnąć" 10s na kilometrze????

Pomijając fakt, że do tego rajdu są dopuszczane samochody nie przekraczające homologację dla grupy N oraz nie są dopuszczani "czynni" zawodnicy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael,
Jak dobrze pamiętam to w zeszłym roku obliczenia dokonywane w Kasprowym wieczorem pokazały że jest to osiągalne, ALowi trochę brakowało, ale z szybszym autem realne chociaż trudne.

 

Zasada ma współczynnik 0,87 tzn. z każdych 100s odliczają mu 13s reszte dopowiedz sobie sam bo wiesz o co chodzi w rajdach.

 

No za parę latek.... dasz rade jak ci współczynnik podskoczy :)

 

Gratulacje :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz....... troszkę mnie zaskoczyłeś swoją wypowiedzią, no nie wiem co mam odpisać... czy znasz kogoś kto ma sprzęta i umiejętności coby mu "klepnąć" 10s na kilometrze????

 

Myślę że tak. Widziałem wyniki tylko jednego OSu ale jak dobrze pamiętam paru mu "klepnęło" tyle albo prawie tyle. W tym chyba Ty.

 

 

Pomijając fakt, że do tego rajdu są dopuszczane samochody nie przekraczające homologację dla grupy N oraz nie są dopuszczani "czynni" zawodnicy???

 

Czysto teoretycznie te przepisy techniczne funkcjonuja - w zasadzie nawet auto z PPP nie powinno startować ("układ wydechowy pochodzący z produkcji seryjnej"). Jak zeszłoroczne Żubry pokazały czynni zawodnicy mogą dostać baty od "emerytów".

 

 

 

Nie mówię że to proste ani nic takiego ale powinno być w zasięgu. Naprawdę tam jeszcze były ogromne ilości czasu do urwania, chyba tylko młody Zasada zerówką pojechał tak że w zasadzienei wydaje się żeby mógł szybciej, wszyscy inni mieli jeszcze zapasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...