Skocz do zawartości

XXXIX RAJD ŻUBRÓW 22.10.2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fakt super jest miec taka zabaweczke w garazu ale czy brak jakis wysokich umiejetnosci do poruszania sie nim nie jest smieszne??

Owszem!Ale jesli kogos stać....hmmm. Napewno jest to lepsze niz jeździć po mieście Ferrari i chodzic w butach z krokodyla!!!Czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba postawic wszystko na jedną kartę!!!

 

 

Możesz rozwinąć???

 

 

 

 

 

BTW: są plusy sytuacji z Lipskim - wyszła N.12 więc pewnie będzie nieśmigana N.11 do kupienia za relatywnie niską kase :-D

Sprzedać Coswortha'a i zacząć jeździć np. w PZM! Sam miałem kiedys podobny dylemat...i żałuję, że nie postawiłem "wszystkiego na jedno kartę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest to lepsze niz jeździć po mieście Ferrari

 

Ja bym nie miał nic przeciwko jeżdżeniu po mieście Ferrari, chociaz ja osobiście wolalbym Porsche.

Oczywiście przykład Ferrari miał tylko zilustrować zdarzenie!!!Mnie osobiście podoba się się takie hobby. Szkoda,że Pan Liski nie potrafi na dzień dzisiejszy powozić tym autem (szkoda oczywiście Subaraka),ale wole takiego gościa, niz bogatego lalusia, który z nadmiaru kasy szpanuje (może ferrari jest złym przykładem) BMW przed nastolatkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać Coswortha'a

 

To by chyba nie było takie proste :roll:

Wiem o tym!!!Zaraz zaczniemy dyskutować o cenach Fordów z 96 roku! :evil: Jeżeli Azraela nie stać na rozpoczęcie startów w rajdach, to tym bardziej nie będzie go stać na rajdówkę + Cosworth. Miałem podobny dylemat,tzn.sprzedac Imprezę cywilną i nabyć np. Peugeota 106 i zacząć jeździć (miałem juz nawet zaklepana od Lubiaka:)). Nie postawiłem wszystkiego na jedną kartę...nie sprzedałem....i teraz żałuję!O to mi chodziło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: są plusy sytuacji z Lipskim - wyszła N.12 więc pewnie będzie nieśmigana N.11 do kupienia za relatywnie niską kase :D

 

Spokojnie, w tej chwili ma dwa auta rajdowe (i SE). Wątpie, żeby dostał aprobatę na trzecie ;).

 

A co do umiejętności - przecież to jest jego hobby i frajda, więc może robić co mu się żywnie podoba, łącznie z jeżdżeniem OS'ów na wstecznym.

 

A p. Kortyna, to nie dość, że dobry kierowca, to na dodatek baaardzo sympatyczny człowiek. I nie może przeżyć, że w tej chwili beemką dieslem jeździ. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dosknale wiesz że starty to nie kupienie rajdówki. Kupić pewnie mogę tylko co z tego, dopóki nie mam źródła regularnych b. dużych dochodów i tak bym nie jeździł. Jeżdżenie psującym się śmieciem w wątpliwym stanie na używanych oponach i wybieranie 4 w których jeszczenie wyszły druty w każdym serwisie jeszcze bardziej frustruje niż nie jeżdżenie (tak to właśniewygląda u więksozści zawodników z pucharu PZM :-(). Jak będzie jakaś okazja to będzie jak nie będzie to trudno :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...