Skocz do zawartości

XXXIX RAJD ŻUBRÓW 22.10.2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie!!!czy zna ktoś wyniki? Oczekuję również szerszego opisu od Ekipy Forumowej z Osów!!!Mam nadzieję, że było lepiej na OSach niz na Czyżynach....bo według mojej opinii jazda w wykonaniu WIĘKSZOŚCI była dramatyczna (wiem,że to brzmi nieaładnie i kontrowersyjnie,ale tak uważam):!: ......ale to przecież zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników to nie mam pojęcia, ale nie zdziwiłbym sie jakby sie okazało że najlepszy czas miał Zasada Junior jadący tą białą Imprezą na zerówce. Jechał jak wściekły, widać było że ma duże pojęcie o ogarnięciu sprzęta. W pamięci siedzi mi jeszcze widok (i dźwięk !) białego Porsche 911 z Włoch (za kierownicą Alex Caffi - ex. F1 Driver :twisted: ) który też jechał miodnie i widać było że sprawia mu to niemałą frajde :wink: Z grupy Subarek ciężko wyłonić kto jechał najszybciej, bo wszyscy(Zasada,Dudek,Bafia itd - więcej nazwisk mi jest cięzko wymienić bo mi Monia liste zabrała :P ) jechali mniej więcej porównywalnie, czyli szybko i w miare skutecznie. Niektórzy aż za bardzo skutecznie - Różański dachował na bodajże OS6 :roll:

Ale szczerze mówiąc to największy uśmiech(i to nie politowania) na naszych twarzach powodowały zabytkowe sprzęty: Porsche, Lancie, Fiaty (śliczna mała 500tka :wink: ), Mini (jednego pomagaliśmy wypychać z rowu 8) ) no i oczywiście idący ogniem Wartburg(niestety nie ukończył-padła skrzynia :( ) i Syrenka 104, która z kolei dzielnie zniosła trudy Żubrów (z resztą jak Historique MonteCarlo przejechała to co by miała Żuberków nie przejechać 8) ) Ogólnie rzecz biorąc było super, kto nie pojechał na OSy niech żałuje. Na dodatek pogoda dopisała a oglądać rajd w otoczeniu złotej polskiej jesieni to jest coś! 8)

 

Z tego miejsca pragnę jeszcze podziękować Moni i Kubie za miłe towarzystwo na rajdzie (już nie pierwszy raz :wink: ) A no i zapomniałbym o Renault Clio Super 1200, które dzielnie nas woziło po drogach i dróżkach w okolicach Lanckorony :twisted:

 

 

To co, jedziemy na Cieszynke? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...