Jump to content

pasy 4pkt STI - mocowanie ?

nozder

Recommended Posts

Proźba o szybką podpowiedz do osób które montowały szelki biodrowe w seryjne otwory w budzie.

Gdzie można dostać takie śróby oczkowe, lub inne ustrojstwo żeby wpiąć karabińczyk??

(lewy w dolne mocowanie seryjnego pasa, prawa do mocowania fotela w tunelu)

z góry dzięki za pomoc.

Proźba o szybką podpowiedz do osób które montowały szelki biodrowe w seryjne otwory w budzie.

Gdzie można dostać takie śróby oczkowe, lub inne ustrojstwo żeby wpiąć karabińczyk??

z góry dzięki za pomoc.

spróbuj tu poszukać http://www.rallyshop.pl

w foresterze mozna.

burzum, masz jakieś fotki jak to masz zrobione?

a jak szelki z tyłu masz zamocowane :arrow:

też kupowałem w rallyshop płaciłem 12zł za sztukę

czy struktura gwintu, długość i średnica śruby pasują p&p w te: (lewy w dolne mocowanie seryjnego pasa kierowcy, prawa do mocowania fotela w tunelu środkowym) otwory w sti?

bakupno, moge zrobic. zamontowane są tak:

Pas biodrowy:

1. Długie śruby wkręciłem w mocowanie oryginalnych pasów, pozostawiając pasy. Do zewnętrznej śruby musiałem wyciąc delikatnie tapicerkę. Czas: 30 minut, nie trzeba wyjmować fotela, ale trzeba zdemontować konsole centralną. Można fotel wyjąć, ale u mnie już był tyle razy kubeł wyciągany, że śruby są zjechane prawie na okrągło i ograniczam już wykręcanie.

Szelki

1. Wyjąć siedzisko kanapy: odkręcić dwie śruby i odhaczyć mocowania dociskając siedzisko w kierunku dół-tył.

2. Odkręcić mocowanie pasów, wkręcić w to miejsce śruby oczkowe (ja mam usunięte oryginalne pasy tył, ale chyba przy długiej śrubie mogą zostać)

3. Założyć karabińczyki od pasów

4. założyć siedzisko kanapy

pozdrawiam,

Piotr

Pas biodrowy:

1. Długie śruby wkręciłem w mocowanie oryginalnych pasów, pozostawiając pasy. Do zewnętrznej śruby musiałem wyciąc delikatnie tapicerkę. Czas: 30 minut, nie trzeba wyjmować fotela, ale trzeba zdemontować konsole centralną. Można fotel wyjąć, ale u mnie już był tyle razy kubeł wyciągany, że śruby są zjechane prawie na okrągło i ograniczam już wykręcanie.

czy do pasa biordowego użyłeś tych srub i pasuja w seryjne otwory??

http://allegro.pl/sruba-oczkowa-mocowan ... 98295.html