Jump to content

Korozja na blotnikach - gdzie oddac auto Wrocław/okolice

Lukasz323m

Recommended Posts

Pod koniec stycznia oddaje tam auto na: usuniecie ognisk korozji, takze reparaturek nie potrzeba na szczescie, odbudowuja wszystkie 3 warstwy lakieru, nawet rysy do podkladu naprawiaja.

U mnie z dwoch stron usuniecie ognisk korozji (rog tylnych blotników/nadkoli) + odbudowa lakieru i pokrycie lakierem obszaru formatu A4 wokolo (niby roznicy nie bedzie widac-taka metoda) + usuniecie jednej rysy do podkladu + 3 inne mniejsze rysy gratis zapolerowanie = 800zl. Wchodze w to bo z tego co widzialem dzialaja na cala Polske i wygladaja Profi. Zobaczymy :)

U mnie z dwoch stron usuniecie ognisk korozji (rog tylnych blotników/nadkoli) + odbudowa lakieru i pokrycie lakierem obszaru formatu A4 wokolo (niby roznicy nie bedzie widac-taka metoda) + usuniecie jednej rysy do podkladu + 3 inne mniejsze rysy gratis zapolerowanie = 800zl. :)

To cena roboty naprawdę ok

350zl = usuwanie rysy do podkladu, odbudowa uszkodzonych trzech warstw lakieru i jest to naprawa alkieru do obszaru formatu kartki A4. Przy wiekszej liczbie rys uszkodzen, cena do uzgodnienia. W sumie wszedzie gdzie oddam to ryzyko i tyle, tu wygladaja jak dla mnie OK (a jestem wybredny) i zapewniaja ze ta metoda (spotem) roznice lakieru oryg a naprawianego nie wystepuja. Zobaczymy ;)

• 4 years later...

Polecam PROFESJONALNĄ, a zarazem TANIĄ lakiernia samochodowa Wrocław

tel. 501 590 778

Potrzebujesz blacharza, lakiernika, mechanika? Dobrze trafiłeś!

Firma AUTOLALKA to przede wszystkim ludzie, którzy niezmiennie od 1996 roku wspólną pracą i wysiłkiem budują zaufanie klientów z Wrocławia i okolic. Dbamy o to, aby nasi wszyscy pracownicy mimo wieloletniego doświadczenia stale podnosili swoje kwalifikacje. Wszystkie nasze certyfikaty świadczą o naszej trosce o najwyższą jakość usług.

Aby utrzymać pojazd we właściwej kondycji, oferujemy Państwu kompleksowe usługi, świadczone przez naszych specjalistów, od najbardziej skomplikowanych napraw do rutynowej diagnostyki pojazdów. Indywidualne podejście do klienta oraz nauka zapobiegania uszkodzeniom w przyszłości zapewniają naszym klientom dodatkową satysfakcję ze współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu i poznania naszych ekspertów, którzy specjalizują się w blacharstwie oraz lakiernictwie.